FOTOGALERIE: 1. ZŠ Bezruče - Vysvědčení rozdáno!

Alla Želinská 2020-07-05 13:40:00

Také všichni žáci ZŠ Petra Bezruče v Žatci převzali v pátek 26. června vysvědčení. Žákům bylo ve dnech 29. 6. a 30. 6. uděleno ředitelské volno z vážných provozních důvodu – oprava odpadů v budově školy.

Páťáci se ve třídách loučili se svými učitelkami a asistenty z prvního stupně, deváťáci z 9.A si uspořádali převzetí vysvědčení a loučení se školou na školní zahradě, kterou si sami moc pěkně vyzdobili. Z důvodů hygienických opatření byli pozváni jen rodiče a ředitelka a její zástupkyně, kteří seděli s rozestupy. Přátelé a kamarádi deváťáků mohli sledovat malou slavnost zvenku a povzbuzovali je při přebírání vysvědčení potleskem a pokřiky. Ve škole platila zvýšená hygienická opatření, žádní rodiče dovnitř nemohli a netrpělivé čekali na své ratolesti před školou.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout poslední školní den v 1. a 3., ve 4., 5. a 9. třídě.  

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video