Úvod   /   Zprávy   /   Skákal před auta

Skákal před auta

Tomáš Skřipský 2020-07-10 05:58:00

KADAŇ/KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (tos) — Zapeklitý případ buď velmi veselého nebo naopak totální depresí zmítaného opilce zaměstnal v minulých dnech kadaňské městské strážníky.

„Odpoledne kolem půl jedné byla městská policie přivolána do kadaňské nemocnice, kde měli na interní ambulanci problémového pacienta. Šlo o muže z Klášterce nad Ohří, který měl pobíhat a skákat před jedoucí vozidla na rušné silnici. Za asistence strážníků bylo provedeno lékařské vyšetření. Muž neměl žádné zranění, ale test na drogy byl pozitivní. Proto lékař rozhodl o jeho převozu na záchytnou stanici v Teplicích. Ten byl proveden pod dohledem strážníků,“ informovali o případu kadaňští městští policisté.

Zda muž před jedoucí automobily skákal v návalu čiré radosti z požité drogy, či pomýšlel na vlastní sebevraždu, není jasné. Vzhledem k tomu, že ho nikdo nepřejel, lze konstatovat jediné: Narazil na samé klidné a předvídavé řidiče.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video