Bazén v Postoloprtech otevře až v září, probíhají v něm opravy

Lucie Steklá 2020-07-09 20:31:00

Postoloprty (lus) Bazén v Postoloprtech se návštěvníkům otevře až v září. Vzhledem k situaci, kterou způsobila pandemie koronaviru a podmínkám, které musí provozovatel bazénu a sauny dodržet, se provozovatel bazénu společně s vedením města rozhodl, že posune plánované opravy na měsíce červen a červenec 2020 i termín plánované od-stávky bazénu. ,,Bazén tedy otevřeme na novou sezonu v září 2020,“ uvedla jednatelka Služeb města Postoloprty Iveta Petřivalská.


Během této dlouhé a neplánované odstávky bude v areálu bazénu provedeno několik oprav a zlepšení. ,,Mimo běžné každoroční údržby dlaždic a obkladů v plaveckém a saunovém bazénu a jejich okolí a oprav výmalby bude opravena vstupní hala a sociální zařízení ve vstupní hale. Vyměněna bude dlažba, opraveny omítky a vyměněny i všechny dveře,“ přiblížila opravy bazénu jednatelka. Podle jejích slov se návštěvníci mohou v září těšit na nový velkoplošný ukazatel teploty vody/teploty vzduchu/času a infoterminál, na kterém si budou moci zkontrolovat čas strávený v bazénu, počet zbývajících vstupů na permanentkách nebo zůstatek na kreditních kartách. ,,V šatnách jsou instalovány u šatních skříněk nové bezpečnější zámky. V posilovně přibude nové zrcadlo a koberec, zájemci o cvičení a posilován se mohou těšit na nový běžecký pás. A protože se musí udržovat i budova, proběhnou nátěry venkovního obložení. Samozřejmě že nemůžeme zapomenout na pravidelný servis saunových kamen a vodního vysavače,“ vypočetla plánované práce I. Petřivalská.

Investorem oprav je město Postoloprty. Zákaznické čipové permanentky byly v návaznosti na neotevření bazénu v původně plánované době všem zákazníkům prodlouženy o 180 dní. ,,Kdyby i přesto některý zákazník nemohl z důvodu uzavření bazénu své permanentky vyčerpat, vyřešíme to individuálně na pokladně bazénu,“ uzavřela jednatelka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video