Chmel cup má staronového vítěze. S fotbalovým míčem to nejlépe umí Pavel Hassman

Iveta Drlíková 2020-07-18 05:03:00

Třetí ročník fotbalového turnaje v Novém Sedle má staronového vítěze. Tým Křídla sovětů obhájil loňské prevencí ve Chmel cupu, když ve finále porazil FC Violin 1:0. Třetí místo vybojoval FC Viet z Chomutova. Akci uspořádal opět žatecký spolek Turnajový král. Kromě pohárů, diplomů a drobných dárků, získaly tři nejlepší celky i finanční bonus ve výši pět, deset a patnáct tisíc korun. „Máme za sebou třetí ročník a troufám si říct, že zatím ten nejvydařenější. Počasí nám celý den přálo a lehký deštík k večeru po parném odpoledni potěšil nejednoho účastníka,“ sdělil za pořadatele Patrik Koutník.

Turnaj nabývá postupně mamutích rozměrů. Letos na fotbalové hřiště do Nového Sedla dorazilo minulou sobotu už 38 pětičlenných týmů, které tvořili aktivní i rekreační hráči ze Žatecka, Lounska, Chomutovska, z Prahy nebo i z Plzeňského a Středočeského kraje. Celodenní maraton fotbalových zápasů, kterému průběžně přihlíželo kolem dvou stovek diváků, završilo finálové utkání, ve kterém loňské prvenství obhájilo mužstvo Křídla sovětů nad FC Violin - tedy vítězem zimního turnaje v Žatci, který rovněž pořádá Turnajový král. Třetí byl chomutovský FC Viet. Nejlepším střelcem byl vyhlášený Jakub Hruštinec a nejlepším brankářem Václav Kubíček. Tradiční soutěž v „panenkách“ opět ovládl „Slavoják“ Pavel Hassman s pěti povedenými údery do míče. Na slavnostní dekorování nejlepších týmů a jednotlivců navázala ještě krátká večerní párty, která skončila kolem 22. hodiny.

„Naším cílem bylo pozvednout úroveň turnaje zase o něco výš, a to se nám jistě povedlo. Celý organizační tým zaslouží velkou pochvalu. Za jeden z největších úspěchů považuji výborný průběh a příjemnou přátelskou atmosféru po dobu konání celého turnaje. Neproběhly téměř žádné stížnosti na rozhodčí, kterým tímto také děkuji, a při hře nedošlo k žádnému ostrému vyhrocení. V neposlední řadě děkuji i všem účastníkům, že za námi do Nového Sedla přijeli a mohli jsme si spolu užít hezký fotbalový den,“ dodává P. Koutník.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany: Vedoucí pečovatelské služby

Domov pro seniory v Podbořanech vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou - VEDOUCÍ PEČOVATELSKÉ PÉČE. Nástup možný od 1.1.2022. Podmínkou je vzdělání dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb.). Praxe v oboru vítána. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 1.8.2021 na email: hajny@domovpodborany.cz nebo poštou na adresu: Domov pro seniory Podbořany p.o., Nádražní ul. 933, 441 01 Podbořany. Více informací: www.domovpodborany.cz
Kontakt: Mgr. Kamil Hajný
E-mail: hajny@domovpodborany.cz


Stamil Radíčeves u Žatce: ŘIDIČ

Hledáme řidiče C+E na plachtový/sklápěcí návěs pro přepravy do Německa. Nabízíme: až 55.000 Kč, přidělené vlastní vozidlo, volné víkendy, červenec/srpen každý den doma, práci na HPP, firemní telefon, prémie za dobře odvedenou práci. Požadujeme: řidičský průkaz C+E, praxe 1 rok, průkaz profesní způsobilosti a kartu řidiče, výpis z trestního rejstříku, dopravně-psychologické vyšetření, spolehlivost a slušné vystupování.
Kontakt: Lukáš Zmeškal
Tel.: 777133048
E-mail: lukas.zmeskal@stamil.cz


Gymnázium Žatec - UČITEL/UČITELKA německého jazyka

Gymnázium Žatec hledá od 1.9.2021 UČITELE/UČITELKU německého jazyka na plný, případně i částečný úvazek. V případě zájmu volejte nebo pište.
Kontakt: PaedDr. Miroslav Řebíček
Tel.: 415 740 592
E-mail: reditel@gymnaziumzatec.cz


ZŠ a MŠ Jesenice - UČTEL/UČITELKA

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikované pracovníky na pozice UČITEL/UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY * UČITELÚUČITELKA I. stupně ZŠ s výukou Hv na II. st. ZŠ. Příspěvek na stravu, nástup od 1.8.2021. Nabídky vč. strukturovaného provesního životopisu zasílejte do 25.6.2021.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


DPS Žatec - OŠETŘOVATEL/KA

Domov se zvláštním režimem v Žatci hledá do svého týmu OŠETŘOVATELE/OŠETŘOVATELKU pro denní služby (krátký, dlouhý týden včetně víkendů a svátků 7.00 - 19.00 hodin. Podmínkou je dokončený kurz PSS, trestní bezúhonnost. Praxe vítána. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 21.6.2021 na: jaholcikova@dpszatec.cz nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: jaholcikova@dpszatec.cz

Poslední videa

Oficiální zahájení provozu cyklostezky Vroutek - Podbořany

Ve středu 26. května dopoledne se na první symbolickou vyjížďku po nové cyklostezce vydali na kolech projektanti ze Žatce, zastupitelé města Vroutek i starosta spřáteleného Blatna ;-)

Přehrát video
Trénink přípravky FK Slavoj Žatec

Na tréninkovém hřišti u řeky 29. 4. 2021

Přehrát video