Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2020-07-21 13:06:28

CHOMUTOVSKO - Titulka nejnovějšího Nástupu přináší informace o případu důvěřivé ženy z Klášterce nad Ohří, která na internetové seznamce naletěla podvodníkovi a postupně přišla téměř o 140 tisíc korun. Přečtete si také o zloději, jež se při útěku stačil opít do němoty, jak vypadal druhý ročník vinného trhu v Březně nebo novinkách k případu betonových ohrad u Blatna, proti kterým vytrvale bojují místní obyvatele. Kultura Vás zavede na 21. ročník droužkovického Fesťáčku u vody, oblíbenou akci v atriu Chomutovské knihovny Hrajeme si v každém věku či vystoupení skupiny Čechomor v Klášterci nad Ohří. Sportovní strana se věnuje fotbalovo-volejbalovému dobročinnému projektu Pohár naděje nebo celorepublikovému úspěchu chomutovského týmu Jablíčka Chomutov hrajícího malý fotbal.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video