Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-04 10:52:00

Týdeník Žatecké noviny č. 31 vychází ve středu 5. srpna!

V předposledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o VÝHERCI ARCHITEKTONICKÉ SOUTĚŽE na revitalizaci Havlíčkova náměstí v Podměstí, RETRO AKCI ve Stroupči, VÝLETU SENIORŮ do Stekníku a Bezděkova, VYPÁLENÉM BROUKOVIŠTI u řeky, novém projektu VOLYŇSKÉ KOŘENY a výzvě pro pamětníky, OPILÝCH ŘIDIČÍCH, kandidatuře starostky ZDEŇKY HAMOUSOVÉ do Senátu, ZMĚNĚ STARTOVNÍHO MÍSTA tradiční NECKYÁDY, koncertu HORALKY Kraslice a nejlepšího evropského protagonisty Freddieho Mercuryho v KLUBU MOTÁČ, dalším PARAGRAFU na tento týden a stále je možné hlasovat pro FINÁLOVOU PATNÁCTKU ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020.

Sportovní strana nabídne třetí místo pro ŽATECKÉ NOHEJBALISTY na memoriálu v Zaječově, zpravodajství z prvního ročníku HOKEJBALOVÉHO TURNAJE na hřišti u hřbitova, utkání fotbalistů Slavoje se SOUPEŘEM ZE SASKA a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o akcemi NABITÉM SRPNU a projektu ŽATECKÁ DOČESNÁ JINAK. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video