Sport i zábavu spojí PLAYGRND na lounském koupališti. Máme pro vás vstupenky zdarma

Jarka Cibulková 2020-08-13 07:45:00

Louny (caj, kd) Velká sportovní párty vypukne tuto sobotu 15. července od 10 hodin na koupališti v Lounech. Akci s názvem PLAYGRND pořádá skupina, která si říká Čechatým a nutno říci, že s pořádáním těchto sportovně-zábavných jízd má již velké zkušenosti. „Párty, která nabídne celodenní spojení sportu, zábavy a času stráveného s přáteli, se koná v podobném termínu, kdy je běžně Letní lounské vábení, které tímto chceme lidem vynahradit a dát jim příležitost se sejít a pobavit,“ shodli se organizátoři akce Karel Dittrich z Lenešic a Jan Čech z Loun.

Po koupališti budou rozmístěna sportovní stanoviště, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet různé sporty, zasoutěžit si s přáteli a pobavit se.

K dispozici budou kromě hřišť na plážový volejbal, badminton a arény na fotbal 1vs1 i další zajímavá sportovní stanoviště, jako například radar tvrdosti střelby, hokejová střelnice, box, MMA, lukostřelba, parkour, slackline, skákací boty, teqball, basketbalový koš, petang, baseballové a golfové odpaliště. Na vybraných stanovištích budou během dne probíhat turnaje a soutěže o hodnotné ceny. To vše doplní stánek fyzioterapeutů, kde Vám udělají masáž a sportovní tejpování.

Akce je vhodná i pro děti, které se mohou v doprovodu rodičů také vyřádit a vyzkoušet si několik sportů během jediného dne. Navíc, k dispozici pro ně budou i dva skákací hrady.

Nebude to ale zdaleka jen o sportu. Celým dnem bude návštěvníky provázet moderátor a DJ, kteří budou informovat o veškerých aktualitách, zpestří program a vytvoří unikátní atmosféru a párty u bazénu. V areálu budou k dispozici dva tobogány, nafukovací lehátka, vodní hračky a míče na pinkání ve vodě i na souši.

K pořádné párty patří i bohaté občerstvení. Na místě si budete moci koupit kvalitní burgery, sandwiche nebo třeba sushi. Chybět nebude ani stánek s pivem Zichovec a koktejlový bar s vašimi oblíbenými nápoji, jako je například mojito, Aperol Spritz, Cuba Libre a mnoho dalších, které k podobné akci určitě patří.

V odpoledních hodinách se začne rozjíždět turnaj v populárním beerpongu, který bude následovat po vystoupení lounských aerobiček a večer vystoupí také lounský zpěvák a rapper Abde. „V Lounech se jedná o první ročník, takže děláme vše pro to, abychom lidi nadchli, a věříme, že půjde o začátek úspěšné tradice. Všechny srdečně zveme na pořádnou sportovní párty,“ uzavřeli pozvánku kluci z Čechatýmu.

Vstupné je 180 Kč pro dospělé, 90 Kč pro děti do 120 cm a 399 korun zaplatí rodina 2+2.

Získejte vstupenky na PLAYGRND ZDARMA!

Rádi sportujete nebo se bavíte, tak právě pro vás je určená akce PLAYGRND na koupališti v Lounech. Proběhne v sobotu 15. července od 10 hodin. Pokud chcete ušetřit a jít na akci zdarma, tak tu pro vás máme soutěž. Po dvou vstupenkách vyhrají první tři nejrychlejší volající, kteří nám odpovědí správně otázku: „Kdo je pořadatelem prvního ročníku sportovně zábavní akce PLAYGRND?“ Odpovědi přijímáme na tel. 607 700 508. Hodně štěstí.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Charitativní koncert Škola škole. Jarní píseň

Slova Václav Čtvrtek, hudba Petr Eben - Jarní... Vyšlo slunce nad mraky, čarovalo zázraky! Kulturní dům v Podbořanech, pátek 27. 5. 2022

Přehrát video
Škola škole: ředitel GSOŠ Podbořany a manažerka Nadace Via

V úvodu charitativního koncertu Jiří Marhold spolu s Vendulou Humlovou poděkoval organizátorům a přispěvatelům za neutuchající zájem pomáhat. V tomto případě dětem a uprchlíkům v Koločavě. 27. 5. 22

Přehrát video