Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Jarka Cibulková

Články autora

Jarka Cibulková


Jan Šulík třetí

Ústecký kraj (caj) Zimní fotosoutěž, vyhlášená Ústecký krajem, zná své vítěze. Ohodnoceno bylo celkem třicet zaslaných fotografií se zimní tématikou. Úspěšný byl i Jan Šulík ze Žatce, který porotu soutěže Veřejná doprava v tarifu Dopravního podniku Ústeckého kraje, oslovil třemi snímky. Jeden dokonce získal třetí místo s odměnou v podobě turistického batůžku, trička…

Jarka Cibulková 2018-03-17 06:24:00
Bowlingový turnaj

Louny (caj) Do 20. března můžete posílat přihlášky do osmého ročníku velikonočního turnaje v bowlingu. Uspořádá ho Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením, pobočný spolek Louny od půl 12 ve čtvrtek 22. března v restauraci Nový svět Louny. Soutěží šest družstev po šesti hráčích, kteří nezkazí legraci, nevadí jim, jací jsou, a mají odvahu tu zkusit. Odměny jsou…

Jarka Cibulková 2018-03-11 01:03:00
Sněhurka a pět trpaslic premiérově

Premiérou pohádky Sněhurka a pět trpaslic zahájili v Domově pro seniory v Lounech oslavu tradičního masopustu. Napsal ji Josef Weber, který se ve čtvrtek ujal i role vypravěče.

Jarka Cibulková 2018-03-07 14:15:01 18 fotografií
Z okresního kola hudebního oboru ZUŠ postoupilo do kraje…

Louny, Podbořany (caj) Základní umělecká škola Louny pořádala v úterý 27. února okresní kolo soutěže hudebního oboru základních uměleckých škol, vyhlášené ministerstvem školství pro tento školní rok ve zpěvu a ve hře na bicí a dechové nástroje. Přihlášeno bylo celkem sto…

Jarka Cibulková 2018-03-07 12:21:00 18 fotografií
Legios - VAGONY NAŠE VÁŠEŇ

Naše vagony potkáte na mnoha krásných místech v Evropě. Třeba v Gotthardském průsmyku (na fotce). www.legios.eu

Inzerce
Nemocných chřipkou neubývá

Lounsko (caj) Již ve všech okresech Ústeckého kraje byl minulý týden překročen epidemický práh pro akutní respirační onemocnění.

Jarka Cibulková 2018-03-06 13:50:46
Chřipka v okrese zatím neustupuje

Lounsko (caj) Nepatrně, ale přeci, vzrostla oproti předminulému týdnu nemocnost v okrese Louny. „V osmém kalendářním týdnu byla v okrese hlášená nemocnost na akutní respirační infekce (ARI) 2323 na 100 tisíc obyvatel,“ vypočetla ředitelka protiepidemického odboru krajské hygienické stanice Olga Štorkánová.

Jarka Cibulková 2018-02-27 12:56:00
Příroda Českého středohoří v kresbách Petra Nesvadby

Louny (caj) Děčínský grafik Petr Nesvadba představí své kresby rostlin a živočichů v lounském muzeu. Vernisáž výstavy Příroda Českého středohoří v kresbách Petra Nesvadby je naplánována na úterý 27. února od 17 hodin.

Jarka Cibulková 2018-02-24 02:32:00
Exředitelka falšovala účetní doklady

Louny, Podbořany (caj) Velké zklamání cítil starosta Podbořan Radek Reindl, když se seznámil s nestrannou kontrolou účetnictví v podbořanské Mateřské škole Bratří Čapků. Právě její bývalá ředitelka Michaela Beranová (49) je nyní obžalovaná ze zpronevěry před Okresním soudem v Lounech.

Jarka Cibulková 2018-02-22 08:45:45
JARO SE BLÍŽÍ

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Inzerce
Maškary vyjdou na pouť v sobotu

Lounsko (caj) Únor kromě karnevalů pro děti nabídne i masopusty a zábavy pro dospělé. Dnes se můžete přidat do průvodu například ve Slavětíně. Akci pořádají sokolové ve spolupráci s městysem.

Jarka Cibulková 2018-02-17 01:42:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká pošta (pobočka Žatec) přijme pracovníky na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Náplň práce: Pomoc klientům s odesíláním pošty, vyplácení poukázek a důchodů, vydávání zásilek a další.... Možnost nástupu i bez praxe, rádi vás zaučíme, možnost kariérního růstu, po roce smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení + benefity, atraktivní prac. doba, 5 týdnů dovolené a příspěvek na ní, stravenky, příspěvky na sportovní a kulturní akce.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 398
E-mail: velky.petr@cpost.cz

PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR)

Martia a. s. přijme zaměstnance na pozici PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR) do divize Služby pro distribuci pracoviště Žatec. Požadujeme: vzdělání SO/ÚSO elektrotechnické zaměření, platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb. min. §5, ŘP sk. B. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké půjčky, příspěvek na penzijní spoření a při dlouhodobé nemoci. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 774 234 865
E-mail: personalni.oddeleni@martia.cz

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ

PREFA ŽATEC s.r.o. přijme zaměstnance na pozice TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého prac. úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatec. Dále přijmeme TECHNIKA DO VÝROBY - požadujeme střední školu stavebního směru ukončenou maturitní zkouškou, ŘP skupiny B. Dále na částečný úvazek přijmeme pracovníka technického zaměření (strojní, elektro) - vhodné i pro důchodce.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 415 726 222
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ. Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruh), stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů, kontrola nastavení strojů a nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu, provádění kontrolních měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní, znalost řídícího systému Fagor, znalost čtení technických výkresů, schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

ÚČETNÍ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Náplň práce: Zpracování mezd a daní. Požadujeme: min ÚSO vzdělání - ekonomické, základní znalosti v oblasti daní a mezd, práce na PC. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Piráti z Karibiku

Život pirátů z Karibiku předvedly děti z Mateřské školy Alergo Žatec vedené učitelkami V. Lhotskou a M. Sádovskou.

Přehrát video
Jarní probuzení

Probuzeni a na jaro připraveni a dopravních předpisů znalí jsou žáčci z Mateřské školy ČSA Louny spolu s učitelkami P. Zabloudilovou a Z. Leličovou.

Přehrát video
Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt v OV, velikost 1+1, Žatec, ulice Černobýla, 5. patro, výtah. Tel.: 602 229 589. Cena dohodou. RK nevolat.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám zahradu Na Losech v Lounech. Volejte č. 704 760 372.

Vzpomínky

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2018 vzpomeneme druhé výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Miroslav Hosingr

Dne 23. března tomu bude 15 let, co nás navždy opustil pan Miroslav HOSINGR z Loun. Stále vzpomínají a za vzpomínku všech, kdo ho znali a měli rádi, děkují synové Jiří a Miroslav s rodinou.