Známe program Letního lounského vábení alternativně, nabídne Pivobraní, dračí lodě, kino i letní ples

Jarka Cibulková 2021-06-03 15:34:39

Louny (caj) Šestnáct kulturních a společenských událostí vybrala a jejich organizování podpořila Rada města Loun v rámci programu akce Letní lounské vábení alternativně. Konat se budou od sedmého srpna do sedmnáctého září ve městě Louny.


Letní lounské pivobraní odstartuje pomyslné oslavy v sobotu 7. srpna na Mírovém náměstí. Zapojit by se do něj měly minipivovary v Lounech. K Letnímu lounskému vábení každoročně patří i soutěž dračích lodí. O atraktivní podívanou kolem řeky letos nepřijdete. Uskuteční se po roční pauze také v sobotu 7. srpna pod organizací Veslařského klubu Ohře Louny. „Novinkou letošního roku bude snížení počtu pádlujících členů posádky na šestnáct, a to také z důvodu omezení rizika přenosu viru. Startovné za posádku se letos zvyšuje na tři tisíce korun za posádku, což je stále velmi příznivá cena. Pokud byste chtěli svůj tým zaregistrovat do závodu T-Mobile dračích lodí na dráze 240 metrů s cílem nad mostem Veslařů, neváhejte mě kontaktovat, napsal na facebook veslařů Martin Vorel.

Čtyři filmové večery na amfiteátru na lounském výstavišti slibuje program Městské knihovny v Lounech. Naplánovány jsou filmy Šarlatán, Bábovky, Trolové a Rocketman (13., 14., 27. 8. a 10. 9.). Podpory se dostalo i baru Deja vu, který uspořádá hudební festival na náměstí 14. srpna. Ve shodný den je naplánováno i zábavné odpoledne nejen pro seniory na náměstí Zschopau. Letní cvičiště a sportovní hala v Lounech budou v neděli 15. srpna plné dětí. Uskuteční se tu Dětský sportovní den.

Antivirus live 2021 je název festivalu pro celou rodinu (hudba, ohňová show, program pro děti) a hostit ho bude o víkendu 21. - 21. srpna restaurace Stromovka a prostory pod oblouky inundačního mostu. Zahradní restaurace Černý kůň přiláká návštěvníky 21. srpna na koncert Vítkova kvarteta a Veteránů studené války. Osmadvacátého srpna mají termín dvě akce – rodinná kulturně-společenská akce Ahoj léto a Letní ples na výstavišti. Pojďte se trefit do černého je název střeleckého závodu na střelnici Chlum v Lounech. Ve stejný den, tedy v neděli 29. srpna, hostí pavilon A v Masarykových sadech módní přehlídku dobového oblečení.

Letní lounské vábení alternativně v září nabídne dobré jídlo a hudbu Dovalte na Vale (4. 9.), zábavnou akci pro rodiny V-Pohybu na baseballovém hřišti, Lounskou třináctku v parku (obojí 12. 9.) a alternativní program Letního lounského vábení letos ukončí divadelní hra Revizor postoloprtských Klouzáků 17. září v letní kině na výstavišti.


Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video