Úvod   /   Zprávy   /   U Pravdy uspí čertíky

U Pravdy uspí čertíky

Jarka Cibulková 2021-12-16 11:09:00

U Čertova kamene u Pnětluk dojde tuto sobotu 18. prosince od 10 hodin k tradičnímu Uspávání čertíků.

„Vánoce se kvapem blíží, je tedy čas poděkovat Mikuláši za dobroty, ale čerty - ty bychom měli uspat, aby nám nepokazili Vánoce. Pojďme se na chvíli projít lesem, odpočinout si od předvánočního ruchu a ukázat čertům, jak jsme hodní a že už by se zase měli vrátit zpátky do pekla, kam patří. Slíbili, že když splníme všechny jejich úkoly, tak dají na rok pokoj!” zvou lounští Sokolové. Letos je Uspávání čertíků kvůli pandemické situaci bráno jako individuální pochod. Čertíci po trase budou při-praveni od 10 do 13 hodin.

Pro děti jsou připravené zábavné soutěže, pro dospělé pak osvěžující čertovský čaj s pekelnou příchutí. Vezměte si hrnečky. Po získání dekretů se vydáte na hrad Pravda, kde si opečete buřty (vlastní).

Sraz je u Čertova kamene. Do Domoušic můžete vyrazit vlakem, vyjíždí z hlavního nádraží v Lounech v 9.37 hodin, ze zastávky Louny střed 9.39 a Louny město v 9.41 hodin. 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video