Další jízda v Klubu MoTáČ. Dorazil i Freddie Mercury!

Hedvika Mašková 2020-08-11 13:00:00

Předminulý víkend pokračovalo v Klubu MoTáČ pořádně našlapané Bezděkovské léto, které návštěvníky opět hostilo kvalitní muzikou. Tentokrát ve spolupráci se Spolkem Rodáků a přátel města Žatec.

Již v 16 hodin se pod širým nebem představil přední dechový hudební soubor Horalka Kraslice. Pro potěšení starších zazněla dechovka od známých autorů, ale také některé popové a country písně.

Hostem večera byla žatecká rodačka a saxofonistka Sonia Sax, která je již v nově otevřeném bezděkovském klubu jako doma. Ze svého repertoáru tentokrát vybrala oscarový duet Shallow, hudební kompozici Henryho Manciniho z filmu Růžový panter nebo legendární píseň We Are The Champions od Queen, kterou skvěle představila závěrečného interpreta večera. Až ze Slovenska do Bezděkova totiž dorazil nejlepší protagonista Freddieho Mercuryho Peter Paul Pačut a postaral se o skvělý hudební zážitek.

Další jízda se bude v Klubu MoTáČ konat v sobotu 29. srpna od 18 hodin. Těšit se můžete na venkovní taneční zábavu se skupinou Aquarius, která letos slaví jubilejních padesát let na hudební scéně.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video