Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-25 12:46:00

Týdeník Žatecké noviny č. 34 vychází ve středu 26. srpna!

V posledním srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o PARKOVACÍCH MÍSTECH, které chybí zahrádkářům v ulici K Perči, NEMILOVANÝCH SPREJERECH, přípravách na ŠKOLNÍ ROK bez roušek, startu SKLIZNĚ CHMELE, LOUČENÍM S PRÁZDNINAMI v klášterní zahradě, ARCHITEKTONICKÉM NÁVRHU na revitalizaci Havlíčkova náměstí umístěným na druhé příčce, nových případech MĚSTSKÉ POLICIE a srážce automobilu a MLADÉHO CYKLISTY. Naposledy už lze hlasovat pro svého favorita ve FINÁLOVÉ PATNÁCTCE ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. A jak se dotkla koronavirová krize Žateckého pivovaru a co se chystá místo zrušené Dočesné jsme se ptali obchodního ředitele RADKA VINCÍKA.

Sportovní strana nabídne letní VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ, vydařený vstup SLAVOJE do sezóny, turnaj smíšených dvojic v KUŽELKÁCH a kvalifikaci na turnaj o titul PŘEBORNÍKA MĚSTA v jednotlivcích i čtyřhrách. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po prvních zápasech.

Na kulturní straně se dočtete o NOČNÍCH PROHLÍDKÁCH zámku Stekník, DNI S HOPÍKEM, výstavě KAKTUSŮ A SUKULENTŮ i vydařeném létě v režii MĚSTSKÉ KNIHOVNY. Naleznete zde také poslední SOUTĚŽNÍ SNÍMEK o vyhlídkové lety. Kam se vydat na další akce se dozvíte v KULTURNÍM SERVISE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video