35. ročník Memoriálu bratrů Hlaváčkových vyhrály Měcholupy

Lucie Steklá 2020-08-31 12:18:00

Ročov (lus) Pětatřicátý ročník fotbalového turnaje se uskutečnil v Ročově minulou sobotu, letos za účasti pouze čtyř týmů, což ale neubralo na skvělých fotbalových výkonech a večerní zábavě.

Turnaje se letos, vzhledem k situaci kolem epidemie koronaviru, zúčastnily jen týmy z Čech, tedy z blízkého okolí, přátelé z německého Rotschau nepřijeli. Zahrály si tedy týmy pořádajícího Ročova, Měcholup, Lišan a Velkého Března systémem každý s každým. O vítězi rozhodl předposlední zápas turnaje, v němž se střetly týmy Ročova a Měcholup, do té doby neporažené týmy. Měcholupy nic nenechaly náhodě a domácí tým rozstřílely 3:0 a staly se tak vítězem a držitelem putovního poháru 35. ročníku Memoriálu bratrů Hlaváčkových. 

Letošní vítěz turnajem prošel tedy bez jediné prohry, když postupně porazil Lišany 3:2, Velké Březno 4:1 a Ročov 3:0. Získal tak plný počet devíti bodů se skore 10:3. Druhý skončil pořádající tým Ročova, který porazil 2:0 Lišany a 3:1 Velké Březno, prohrál již v zmiňovaném utkání s Měcholupy. Skore týmu bylo 5:4 a v tabulce získal šest bodů.

Bronzová příčka s celkovým skore 5:9 a třemi vybojovanými body patřila týmu Velké Březno, za nějž nastoupilo v týmu několik dívek fotbalistek. Březno prohrálo s Ročovem 1:3, s Měcholupy 1:4 a zvítězilo nad Lišany 3:2. Na čtvrtém místě skončily Lišany, které všechna svá utkání prohrály s celkovým skore 4:8.

Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen Jiří Ondrka z týmu Jiskra Velké Březno, nejlepší střelcem, tedy střelci, se stali měcholupští Kristián Kousek a Vítězslav Hankocy, kteří vstřelili shodně pět branek. Nejlepším hráčem memoriálu se stal domácí hráč Josef Lavička. 

Fotbalový turnaj vznikl na přelomu 70. a 80. let minulého století. Tři roky po smrti Josefa Hlaváčka výbor klubu rozhodl, se sou-hlasem rodiny Hlaváčkových, že turnaj od léta 1986 ponese jeho jméno. Od roku 2013 nese navíc jméno jeho bratra Zdeňka, jednoho ze zakladatelů, který zemřel v říjnu roku 2012.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

První den bruslení v Podbořanech

V sobotu 5. prosince 2020 se v Podbořanech otevřelo kluziště pro veřejnost - je v areálu koupaliště a hned první den sem zamířily desítky dětí a dospělých.

Přehrát video
Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video