Klášterecké Promenády jinak

2020-09-06 08:43:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (Pl)— Promenády patří již neodmyslitelně k zářijovému kulturnímu životu ve městě a ani rok 2020 nebude výjimkou. Tedy nebude... vzhledem ke stále přetrvávajícím vládním opatřením kvůli nemoci COVID–19 jsme byli nuceni jejich podobu malinko upravit. Zveme vás tedy na Klášterecké Koronády – mladšího sourozence Promenád, které se uskuteční v sobotu 12. září.

Co se mění?

Místo: Letní kino; čas: 17 hodin; omezený počet návštěvníků na maximálně 1000; vstupné: 400 Kč.

Co zůstává?

Skvělá hudba; zábava; atmosféra open air festivalu; velká část účinkujících; datum konání. 

Co mladším Koronádám chybí do délky programu, to doženou lepší atmosférou a energií, kterou snad návštěvníci pomůžou podpořit hudební hosty: Olgu Lounovou, Mig 21 a Walda Gang.

Vstupenky můžete zakoupit pouze na pokladně zámku Klášterec nad Ohří od úterý do neděle, v čase 9–16 hodin.

V případě, že se všech 1000 lístků neprodá, bude možné zakoupit vstupenku i na místě, ale opět pouze do stanoveného limitu. Proto si neváhejte lístky koupit včas!

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video