Okresní sdružení hasičů má nového starostu

Lucie Steklá 2020-09-04 15:50:00

O pět měsíců později, než bylo původně plánováno, se uskutečnilo shromáždění delegátů sborů dobrovolných hasičů v okrese Louny.

 Ti na něm minulou sobotu do čela Okresního sdružení hasičů Louny zvolili nového starostu a desetičlenný výkonný výbor. Novým okresním starostou se stal Jaroslav Kosina (na snímku vpravo, SDH Domoušice), pro nějž hlasovalo všech přítomných padesát delegátů SDH okresu Louny. Ve funkci vystřídal Jiřího Hence (na snímku vlevo), který nadále zůstává členem výkonného výboru. Náměstky byli zvoleni Petra Paurová a Pavel Suchý, členy výkonného výboru Karel Spurný, Karel Lang, Petr Šutera, Jiří Henc, Miloslav Hofman, Lucie Steklá a Václav Hančar. ,,Děkuji za podporu. Hasičina není to o jedinci, ale o týmu. Za uplynulých pět let se udělalo hodně práce a věřím, že v ní budeme pokračovat. Současně posílám poděkování do vašich sborů, výjezdových jed-notek, obcí a měst i kraje. Hasičskou káru potáhneme dál,“ řekl po zvolení J. Kosina. Hasičské sdružení má v okrese Louny téměř 2 200 členů v 55 sborech, hasičskému sportu s mládeží se věnuje sedmadvacet sborů. Text, foto: Lucie Steklá

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video