Fotogalerie: Blatenské hry bez hranic podruhé!

Alla Želinská 2020-09-11 12:57:00

Psala se sobota 29. srpna a v Blatně se od rána schylovalo ke druhému ročníků místních her bez hranic, které si jako vždy s notnou dávkou fantazie, chutí a důvtipu připravily děvčata z kulturní komise obce Blatno Renata Braunová, Veronika Boudová a Šárka Zikulová.

Na fotbalovém hřišti ve 14 hodin na pomyslnou startovní čáru se postavilo 9 čtyřčlenných týmů. Dva týmy z Lubence, Blateňáci a kamarádi z Mostu. Soutěžící byli všech věkových kategorií, od 17 let až do důchodového věku. A soutěžní disciplíny zvládl úplně každý, právě bez ohledu na věk, a také každý si to náramně užil. Organizátorky měly připraveno 13 úkolů, jeden lepší než druhý - běhání v ploutvích, lyžování na trávě, zatloukáni hřebíku, vypití půllitru piva, lovení citronu z bazénku atd. Soutěže pobavily všechny! V sedm večer se dosoutěžilo a šlo se na vyhlášení. Vyhrál tým Blatenských chatařů z Mostu pod názvem 4M, druzí byli Jeleni z Jelení a třetí tým Dveštětřicet (tolik jim bylo dohromady let). Každý jednotlivec z prvního, druhého a třetího místa dostal potravinový dárkový balíček, za tým pětilitrový soudek piva a flašku. Bez odměny ovšem neodešel nikdo. Po vyhlášení pokračovala disko zábava s DJ Michalem Kostkou. Mírný deštík nikoho neodradil a tančilo se až do půlnoci. „Soudky piva nám věnoval Pavel Sajfrid, děkujeme! Poděkování patří všem účastníkům – opět krásná a vydařená akce v Blatně. Těšíme se na další ročník!“ uvedly pořadatelky. 

(Fotogalerie: Petr Braun)

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video