Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-10-06 09:58:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 7. října!

V prvním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o VOLEBNÍ ÚČASTI v krajských a senátních volbách, DVOU POSTUPUJÍCÍCH kandidátech do druhého kola boje o senátní křeslo, čtyřech místech v KRAJSKÉM ZASTUPITELSTVU pro žatecké kandidáty, DNI ARCHITEKTURY v duchu prázdných domů, nově zrekonstruované budově MĚSTSKÉ POLICIE, prvním oficiálním představení BUDOVY RADNICE občanům, ZAVŘENÝCH STŘEDNÍCH ŠKOLÁCH, šířící se PANDEMII KORONAVIRU v našem okrese, pozastavení činnosti v DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE, výběru výhry v soutěži o VYHLÍDKOVÉ LETY a nově vydané čítance (nejen) pro VOLYŇSKÉ ČECHY.

Sportovní strana nabídne výhru KUŽELKÁŘŮ, cvičení v tělocvičně 3. ZŠ v OMEZENÉM POČTU, další utkání v divizi mužů ŽATECKÝCH FLORBALISTŮ a první VÍTĚZSTVÍ NA PŮDĚ SOUPEŘE pro muže z FK SLAVOJ. Jelikož od 5. 10. platí ZÁKAZ VSTUPU DIVÁKŮ na sportovní zápasy, nenabídneme vám žádnou pozvánku, ale dozvíte se, jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po sedmém kole.

Na kulturní straně zveřejňujeme fotografii z celonárodní veřejné sbírky ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ, které se v Žatci chopili JUNÁCI, a povzbudíme skvělou zprávou, že MĚSTSKÁ KNIHOVNA ŽATEC většinu svých plánovaných akcí kvůli koronaviru NERUŠÍ. Další možnosti, kam vyrazit za kulturou nabídne KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video