Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-10-06 09:58:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 7. října!

V prvním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o VOLEBNÍ ÚČASTI v krajských a senátních volbách, DVOU POSTUPUJÍCÍCH kandidátech do druhého kola boje o senátní křeslo, čtyřech místech v KRAJSKÉM ZASTUPITELSTVU pro žatecké kandidáty, DNI ARCHITEKTURY v duchu prázdných domů, nově zrekonstruované budově MĚSTSKÉ POLICIE, prvním oficiálním představení BUDOVY RADNICE občanům, ZAVŘENÝCH STŘEDNÍCH ŠKOLÁCH, šířící se PANDEMII KORONAVIRU v našem okrese, pozastavení činnosti v DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE, výběru výhry v soutěži o VYHLÍDKOVÉ LETY a nově vydané čítance (nejen) pro VOLYŇSKÉ ČECHY.

Sportovní strana nabídne výhru KUŽELKÁŘŮ, cvičení v tělocvičně 3. ZŠ v OMEZENÉM POČTU, další utkání v divizi mužů ŽATECKÝCH FLORBALISTŮ a první VÍTĚZSTVÍ NA PŮDĚ SOUPEŘE pro muže z FK SLAVOJ. Jelikož od 5. 10. platí ZÁKAZ VSTUPU DIVÁKŮ na sportovní zápasy, nenabídneme vám žádnou pozvánku, ale dozvíte se, jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po sedmém kole.

Na kulturní straně zveřejňujeme fotografii z celonárodní veřejné sbírky ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ, které se v Žatci chopili JUNÁCI, a povzbudíme skvělou zprávou, že MĚSTSKÁ KNIHOVNA ŽATEC většinu svých plánovaných akcí kvůli koronaviru NERUŠÍ. Další možnosti, kam vyrazit za kulturou nabídne KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SKLADNÍK, OPERÁTOR CNC

Chmelařství, družstvo Žatec nabírá zaměstnance. Kompletní nabídku prací najdete po kliknutí na odkaz.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


STROJNÍK

Pracovní nabídka v Žatci s dobrým platovým ohodnocením, řadou prémií a 13. platem! HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici STROJNÍK - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ. Pozice zahrnuje nákladní automobil MAN kontejner, Tatra jeřáb AD20, smykový nakladač na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v kolektivu, praxe strojníka vítána. NÁSTUP DLE DOHODY. Nabízíme smlouvu na neurčito, jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, prémie, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, příplatky za práci o víkendu.
Tel.: 774 234 007
E-mail: montaze.elektro@email.cz


PEČOVATEL/KA A PRACOVNÍK/CE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

Pracovní příležitosti v Žatci! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu PEČOVATELE/PEČOVATELKU na dobu určitou do směnného provozu. Podmínkou je dokončený kurz PSS a trestí bezúhonnost, praxe výhodou. Dále PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO). Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou životopisu zasílejte do 26. 2. na uvedený e-mail nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video