Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-10-20 12:37:00

Týdeník Žatecké noviny č. 42 vychází ve středu 21. října!

Ve třetím říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o opětovném otevření ODBĚROVÉ CENTRA na Covid-19, odvážných OTUŽILCÍCH, krádeži TUŇÁKŮ a pepře, NEZBYTNÉ PÉČI pro děti rodičů pracujících v záchranných složkách, NOVÉM BETONOVÉM OHNIŠTI u cyklostezky Ohře a dalším mobiliáři, stoupajícím POČTU NAKAŽENÝCH, ceně PATRIA NOSTRA za příkladný architektonický počin pro obec Nové Sedlo, návštěvu DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ čtvrťáků ze ZŠ Komenského alej v Žatci, zpravodajství z MĚSTSKÉ POLICIE, pokračování NATÁČENÍ S PAMĚTNÍKY pro projekt Volyňské kořeny a SAUNOVÉ SEZÓNĚ, která letos v plánovaném termínu neodstartuje.

Sportovní strana nabídne nohejbalový turnaj, na který zavítal také několikanásobný mistr světa ONDŘEJ VÍT, bramborovou příčku na POHÁRU ŽÁKYŇ pro žatecké házenkářky, PRVNÍ ROČNÍK ZÁVODU V CYKLOKROSU v městském parku a účast KAJAKÁŘKY LUCIE NESNÍDALOVÉ na evropském šampionátu, odkud si přivezla BRONZ.

Na kulturní straně zveřejňujeme povídku KROTITEL VÁŠNÍ PESIMISTŮ od Barbory Brabcové ze Žatce, která vyhrála v soutěži amatérských spisovatelů Chomutovský kalamář.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

První den bruslení v Podbořanech

V sobotu 5. prosince 2020 se v Podbořanech otevřelo kluziště pro veřejnost - je v areálu koupaliště a hned první den sem zamířily desítky dětí a dospělých.

Přehrát video
Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video