Tým Tempus pokračuje v pátrání po Janě Paurové

Lucie Steklá 2020-10-20 13:27:00

Policejní tým Tempus pokračuje v pátrání po Janě Paurové, ženě, která beze stopy zmizela v únoru roku 2013 ze svého místa bydliště ve Slavětíně. K pátrání se policisté vrátili po dvou měsících. V srpnu letošního roku již prohledávali dům, v němž žena žila a v němž nadále žije její manžel. Nyní prohledávají zavezenou skládku v bývalém kamenolomu nedaleko Slavětína.

K vyšetřovací činnosti týmu Tempus, který byl ustanoven pro pátrání po pohřešované Janě Paurové, se policie vyjadřovat nechce. „Momentálně se k činnosti týmu nebudeme vyjadřovat," řekl David Schön, mluvčí policejního prezidia.

Těžká technika a dvě desítky policistů v civilu i uniformách, psovodi od úterý pracují v polích za Slavětínem, v bývalém lomu nedaleko obce. S využitím bagrů a nakladačů z hasičského sboru ze severomoravského Hlučína prohledávají bývalou skládku v polích mezi Slavětínem a Stradonicemi. Materiál nakládají do kontejnerů a odváží k další analýze. Bývalý lom je již několik let nevyužívaný, v minulosti byl zavezen odpadem z okolních obcí a zeminou

Do domu, ve kterém žena žila, se po letech vrátili kriminalisté v pondělí 10. srpna a jeho interiér i zahradu kolem domu prohledávali zhruba týden. Matka čtyř dětí zmizela před sedmi lety.

Foto: ilustrační ze srpnového pátrání ve Slavětíně

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video