Tým Tempus pokračuje v pátrání po Janě Paurové

Lucie Steklá 2020-10-20 13:27:00

Policejní tým Tempus pokračuje v pátrání po Janě Paurové, ženě, která beze stopy zmizela v únoru roku 2013 ze svého místa bydliště ve Slavětíně. K pátrání se policisté vrátili po dvou měsících. V srpnu letošního roku již prohledávali dům, v němž žena žila a v němž nadále žije její manžel. Nyní prohledávají zavezenou skládku v bývalém kamenolomu nedaleko Slavětína.

K vyšetřovací činnosti týmu Tempus, který byl ustanoven pro pátrání po pohřešované Janě Paurové, se policie vyjadřovat nechce. „Momentálně se k činnosti týmu nebudeme vyjadřovat," řekl David Schön, mluvčí policejního prezidia.

Těžká technika a dvě desítky policistů v civilu i uniformách, psovodi od úterý pracují v polích za Slavětínem, v bývalém lomu nedaleko obce. S využitím bagrů a nakladačů z hasičského sboru ze severomoravského Hlučína prohledávají bývalou skládku v polích mezi Slavětínem a Stradonicemi. Materiál nakládají do kontejnerů a odváží k další analýze. Bývalý lom je již několik let nevyužívaný, v minulosti byl zavezen odpadem z okolních obcí a zeminou

Do domu, ve kterém žena žila, se po letech vrátili kriminalisté v pondělí 10. srpna a jeho interiér i zahradu kolem domu prohledávali zhruba týden. Matka čtyř dětí zmizela před sedmi lety.

Foto: ilustrační ze srpnového pátrání ve Slavětíně

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90


SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY

Volné místo na pozici SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY ve Valeo Podbořany. Mzda vč. benefitů až 26500,- Kč.
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video