Jiří Henc obhájil post krajského starosty dobrovolných hasičů

Lucie Steklá 2020-10-22 14:38:00

Zasedání Krajského sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ústeckého kraje se uskutečnilo první říjnovou neděli v Kulturním domě v Dobroměřicích.

Starostové sedmi okresních sdružení hasičů z kraje, zástupci odborných rad a hosté se sešli, aby zhodnotili uplynulý hasičský rok, který byl kvůli koronaviru ochuzen o několik hasičských soutěží.

Starosta krajského sdružení Jiří Henc mimo jiné pochválil spolupráci dobrovolných hasičů s hasiči profesionálními i s Ústeckým krajem, který hasiče dlouhodobě podporuje. ,,Děkuji odborným radám, které během každého roku udělají mnoho práce a jejich činnost je kladně hodnocena. Jsem rád, že stát i společnost si uvědomuje, je dobrovolných hasičů je zapotřebí,“ řekl J. Henc.

Součástí setkání byla také volba starosty, jeho zástupců, výkonného výboru a odborných rad na další pětileté období. Ve veřejné volbě, která měla jen jednoho kandidáta, svůj post J. Henc, který do letošního roku vykonával také funkci starosty Okresního sdružení hasičů Louny, obhájil. ,,Děkuji vám za znovuzvolení a důvěru. Věřím, že budeme společně tvořit kolektiv, který se na sebe může spolehnout,“ řekl po znovuzvolení starosta Krajského sdružení Ústeckého kraje. Jeho náměstky byli v tajné volbě zvoleni Tomáš Mikšovský (OSH Ústí nad Labem) a Viera Nejedlá (OSH Teplice).

Dobrovolných hasičů v Ústeckém kraji bezmála deset tisíc, z toho tři tisíce žen. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video