Jiří Henc obhájil post krajského starosty dobrovolných hasičů

Lucie Steklá 2020-10-22 14:38:00

Zasedání Krajského sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ústeckého kraje se uskutečnilo první říjnovou neděli v Kulturním domě v Dobroměřicích.

Starostové sedmi okresních sdružení hasičů z kraje, zástupci odborných rad a hosté se sešli, aby zhodnotili uplynulý hasičský rok, který byl kvůli koronaviru ochuzen o několik hasičských soutěží.

Starosta krajského sdružení Jiří Henc mimo jiné pochválil spolupráci dobrovolných hasičů s hasiči profesionálními i s Ústeckým krajem, který hasiče dlouhodobě podporuje. ,,Děkuji odborným radám, které během každého roku udělají mnoho práce a jejich činnost je kladně hodnocena. Jsem rád, že stát i společnost si uvědomuje, je dobrovolných hasičů je zapotřebí,“ řekl J. Henc.

Součástí setkání byla také volba starosty, jeho zástupců, výkonného výboru a odborných rad na další pětileté období. Ve veřejné volbě, která měla jen jednoho kandidáta, svůj post J. Henc, který do letošního roku vykonával také funkci starosty Okresního sdružení hasičů Louny, obhájil. ,,Děkuji vám za znovuzvolení a důvěru. Věřím, že budeme společně tvořit kolektiv, který se na sebe může spolehnout,“ řekl po znovuzvolení starosta Krajského sdružení Ústeckého kraje. Jeho náměstky byli v tajné volbě zvoleni Tomáš Mikšovský (OSH Ústí nad Labem) a Viera Nejedlá (OSH Teplice).

Dobrovolných hasičů v Ústeckém kraji bezmála deset tisíc, z toho tři tisíce žen. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video