Mateřské školy Alešova a Písečná se zavírají

Redakce 2020-10-22 12:52:33

CHOMUTOV – Mateřská škola U Sluníčka, Alešova 2451 a Mateřská škola Kvítek, Písečná 5072 budou v termínu od 26. října 2020 do 6. listopadu 2020 uzavřeny zřizovatelem, a to z důvodu nedostatku pedagogických pracovníků v organizaci Mateřská škola Chomutov, p.o. v souvislosti s pandemickou situací Covid- 19. „Byť se snažíme, jak můžeme, abychom školky mohli nechat otevřené, musíme k tomuto kroku přistoupit“, řekl náměstek primátora Mgr. Milan Märc.

Kritérium výběru školek, které budou zřizovatelem ve výše uvedeném termínu uzavřeny, byl počet dětí, které školku v současnosti navštěvují. „Všem dětem z těchto školek, bude nabídnuto jiné zařízení, které budou moci navštěvovat během uzavření školek Alešova a Písečná“, uvedla vedoucí Odboru školství Ing. Martina Kalová a zároveň dodala „Prosíme rodiče dětí z těchto, i ostatních školek, aby v případě, že si mohou nechat děti doma, tak učinili a pomohli tak co nejdéle chod celého organizace udržet“.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video