Vyhlídkový let nad Ústeckým krajem

Lucie Steklá 2020-10-27 13:44:00

Vyhlídkový let si se svými vnučkami Terezkou a Natálkou užila Vlasta Nováková z Donína.

 Let v hodnotě tři tisíce korun vyhrála v letní soutěži týdeníku Lounský Press, kde čtenáři poznávali letecké snímky míst okresů Louny a Chomutov. ,,Byl to úžasný zážitek, všem se nám let líbil. Dokonce jsme si ještě připlatili, abychom toho viděli více,“ řekla V. Nováková. Výherkyně spolu s vnučkami viděly krásy Ústeckého kraje, vzlétaly z letiště u Chomutova. ,, S pilotem jsme letěli nejdříve nad Most, krásné z výšky bylo jezero Most, nádherně byla vidět jeho čistá voda. Zajímavý pohled byl na uhelnou pánev kolem Bíliny. Mraky nás nepustily nad hory, ale viděli jsme z výšky Ústí a Střekov i Litoměřice a Hazmburk. A samozřejmě naší vesničku Donín. Shora je náš kraj velmi hezký,“ podělila se o dojmy výherkyně. Let trval tři čtvrtě hodiny a pro výherkyni byl novým zážitkem. ,,Letěli jsme sice na dovolenou, ale cestovním letadlem to je jiné. Pro holky to byl úplně první let. Na konci letu s námi pilot párkrát ,,houpnul“, tak se trošku lekly, ale opravdu mohu vyhlídkový let jen doporučit,“ dodala V. Nováková, která podle svých slov přemýšlí, jestli si zaplatí ještě jeden vyhlídkový let, třeba nad horami, nebo zkusí tandemový seskok padákem.

             Text: (lus), foto: Ondřej Jungmann


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video