Vyhlídkový let nad Ústeckým krajem

Lucie Steklá 2020-10-27 13:44:00

Vyhlídkový let si se svými vnučkami Terezkou a Natálkou užila Vlasta Nováková z Donína.

 Let v hodnotě tři tisíce korun vyhrála v letní soutěži týdeníku Lounský Press, kde čtenáři poznávali letecké snímky míst okresů Louny a Chomutov. ,,Byl to úžasný zážitek, všem se nám let líbil. Dokonce jsme si ještě připlatili, abychom toho viděli více,“ řekla V. Nováková. Výherkyně spolu s vnučkami viděly krásy Ústeckého kraje, vzlétaly z letiště u Chomutova. ,, S pilotem jsme letěli nejdříve nad Most, krásné z výšky bylo jezero Most, nádherně byla vidět jeho čistá voda. Zajímavý pohled byl na uhelnou pánev kolem Bíliny. Mraky nás nepustily nad hory, ale viděli jsme z výšky Ústí a Střekov i Litoměřice a Hazmburk. A samozřejmě naší vesničku Donín. Shora je náš kraj velmi hezký,“ podělila se o dojmy výherkyně. Let trval tři čtvrtě hodiny a pro výherkyni byl novým zážitkem. ,,Letěli jsme sice na dovolenou, ale cestovním letadlem to je jiné. Pro holky to byl úplně první let. Na konci letu s námi pilot párkrát ,,houpnul“, tak se trošku lekly, ale opravdu mohu vyhlídkový let jen doporučit,“ dodala V. Nováková, která podle svých slov přemýšlí, jestli si zaplatí ještě jeden vyhlídkový let, třeba nad horami, nebo zkusí tandemový seskok padákem.

             Text: (lus), foto: Ondřej Jungmann


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video