Zlato pro hasiče-kulturistu Míru Göbla

Lucie Steklá 2020-10-27 17:31:00

V září se ve Frenštátě pod Radhoštěm uskutečnilo Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2020 v disciplínách kulturistika, klasická kulturistika, physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness. Sobota patřila klání mužů, do nějž bylo přihlášeno devadesát závodníků. V neděli soutěžily ženy.

Miroslav Göbl, dobrovolný hasič z Postoloprt a profesionální hasič hasič z Mostu, se zúčastnil disciplíny Physique muži do 173 centimetrů. Byl tak v kategorii nejmladším soutěžícím (rok narození 1998), přičemž se mohl ještě účastnit kategorie Junior. Soupeři mu bylo dalších sedm závodníků. Disciplína je zaměřená na estetiku, symetrii a přiměřené vyrýsování postavy. V soutěži byl nováčkem, a proto jeho vítězství vnímám jako velký úspěch, i vzhledem k to-mu, že nemá trenéra a přípravu si studoval sám. 

Základní příprava se neobejde bez tréninku ani zdravého a vyváženého stravování. Nedílnou součástí je správné pózování na pódiu. Míra cvičí pět let, poslední rok se zaměřením na soutěže. Příprava na MČR probíhala převážně v posilovně v Lenešicích, občas navštívil Imperium Fitness Louny a Bull Dog Gym v Mostě.

Na mistrovství ČR se do 21 kategorií kulturistiky a physique mužů přihlásilo celkem 87 závodníků, na pódium frenštátského Domu kultury jich nakonec nastoupilo rovných devadesát. Text: (M. Soukupová), foto: Svaz kulturistiky ČRNapsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video