Zlato pro hasiče-kulturistu Míru Göbla

Lucie Steklá 2020-10-27 17:31:00

V září se ve Frenštátě pod Radhoštěm uskutečnilo Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2020 v disciplínách kulturistika, klasická kulturistika, physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness. Sobota patřila klání mužů, do nějž bylo přihlášeno devadesát závodníků. V neděli soutěžily ženy.

Miroslav Göbl, dobrovolný hasič z Postoloprt a profesionální hasič hasič z Mostu, se zúčastnil disciplíny Physique muži do 173 centimetrů. Byl tak v kategorii nejmladším soutěžícím (rok narození 1998), přičemž se mohl ještě účastnit kategorie Junior. Soupeři mu bylo dalších sedm závodníků. Disciplína je zaměřená na estetiku, symetrii a přiměřené vyrýsování postavy. V soutěži byl nováčkem, a proto jeho vítězství vnímám jako velký úspěch, i vzhledem k to-mu, že nemá trenéra a přípravu si studoval sám. 

Základní příprava se neobejde bez tréninku ani zdravého a vyváženého stravování. Nedílnou součástí je správné pózování na pódiu. Míra cvičí pět let, poslední rok se zaměřením na soutěže. Příprava na MČR probíhala převážně v posilovně v Lenešicích, občas navštívil Imperium Fitness Louny a Bull Dog Gym v Mostě.

Na mistrovství ČR se do 21 kategorií kulturistiky a physique mužů přihlásilo celkem 87 závodníků, na pódium frenštátského Domu kultury jich nakonec nastoupilo rovných devadesát. Text: (M. Soukupová), foto: Svaz kulturistiky ČRNapsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video