K nehodě na Žatecku letěl žlutý Kryštof

Alla Želinská 2020-11-06 12:40:00

Dopravní nehoda na Žatecku kolem poledne 6. listopadu vyžádala zásah záchranných složek včetně vrtulníku Letecké záchranné služby z Ústí n. Labem.

Podle aktuálních informací se jedná o nehodu osobního automobilu, kde byly dvě nepřipoutané osoby. Žlutý vrtulník Kryštof přistál po 12. hodině mezi Měcholupy a Deštnicí. Cesta směr Želeč je zavřená. Řidiči jedoucí tímto směrem, musejí objet přes Libořice. Hasiči na místě zajistili jednu osobu mimo vůz, druhá zaklíněnou osobu vystříhali z auta.

K nehodě, podle některých informací, letí také modrý policejní vrtulník OK BYA z Prahy. Kolem 12:45 přistál na určeném místě.

Žlutý vrtulník před 13. hodinou už byl na cestě do nemocnice směr Ústí, krátce po 13. hodině sedl v nemocnici v Ústí. Posádka záchranářů po předání zraněných se vrátila na základnu. Modrý policejní vrtulník po 13. hodině odstartoval z místa nehody a nabral směr Praha. Zhruba ve 13.20 přistál v Ústřední vojenské nemocnici Střešovice.

Hasiči mají napilno. Po 13.30 vyjížděli k další dopravní nehodě, tentokrát na Lounsku - kamion převracený na boku, na D7 z Loun na Panenský Týnec. K nehodě vyjeli dobrovolní hasiči z Cítolib s cisternou CAS20 a technický automobil Niva. Obě auta dorazila ve 13.40 na místo nehody. (foto: hasiči Cítoliby)

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video