K úplné uzavírce nakonec nedojde

Alla Želinská 2020-11-12 14:08:00

Od začátku listopadu jsou dopravní omezení pro motoristy na hlavní silnici v úseku mezi Podbořany a Vroutkem. Správa a údržba silnic Ústeckého kraje 2. listopadu zahájila plánované opravy na této vozovce.

Silnice mezi oběma městy je průjezdná, avšak na trase platí omezení. Jezdí se kyvadlově a řidiči musí počítat se zdržením.

Od 14. listopadu až do konce měsíce navíc měla být zmíněná silnice uzavřená úplně a řidiči na trase z Vroutku do Podbořan či zpět by museli celý úsek objíždět přes Kryry a Očihov, případně přes Dvérce, Nepomyšl a Buškovice. Původní plán na úplnou uzávěru silnice II/226 mezi Podbořany a Vroutkem, podle nových informací, se nekoná. Odbor dopravy v Podbořanech sjednotil návrhy na částečnou a úplnou uzavírku a rozhodl, pro řidiče dobře, že uzávěra bude po celý měsíc listopad pouze částečná. To znamená, že úplná uzávěra s několikakilometrovou objížďkou nebude. Na trase budou semafory, proto počítejte se zdržením.

Města Vroutek a Podbořany dělí od sebe při cestě po silnici „od cedule k ceduli“ necelé čtyři kilometry. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Charitativní koncert Škola škole. Jarní píseň

Slova Václav Čtvrtek, hudba Petr Eben - Jarní... Vyšlo slunce nad mraky, čarovalo zázraky! Kulturní dům v Podbořanech, pátek 27. 5. 2022

Přehrát video
Škola škole: ředitel GSOŠ Podbořany a manažerka Nadace Via

V úvodu charitativního koncertu Jiří Marhold spolu s Vendulou Humlovou poděkoval organizátorům a přispěvatelům za neutuchající zájem pomáhat. V tomto případě dětem a uprchlíkům v Koločavě. 27. 5. 22

Přehrát video