K úplné uzavírce nakonec nedojde

Alla Želinská 2020-11-12 14:08:00

Od začátku listopadu jsou dopravní omezení pro motoristy na hlavní silnici v úseku mezi Podbořany a Vroutkem. Správa a údržba silnic Ústeckého kraje 2. listopadu zahájila plánované opravy na této vozovce.

Silnice mezi oběma městy je průjezdná, avšak na trase platí omezení. Jezdí se kyvadlově a řidiči musí počítat se zdržením.

Od 14. listopadu až do konce měsíce navíc měla být zmíněná silnice uzavřená úplně a řidiči na trase z Vroutku do Podbořan či zpět by museli celý úsek objíždět přes Kryry a Očihov, případně přes Dvérce, Nepomyšl a Buškovice. Původní plán na úplnou uzávěru silnice II/226 mezi Podbořany a Vroutkem, podle nových informací, se nekoná. Odbor dopravy v Podbořanech sjednotil návrhy na částečnou a úplnou uzavírku a rozhodl, pro řidiče dobře, že uzávěra bude po celý měsíc listopad pouze částečná. To znamená, že úplná uzávěra s několikakilometrovou objížďkou nebude. Na trase budou semafory, proto počítejte se zdržením.

Města Vroutek a Podbořany dělí od sebe při cestě po silnici „od cedule k ceduli“ necelé čtyři kilometry. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video