Při silniční kontrole naboural policejní vůz

Redakce 2020-11-19 11:00:00

Kuriózní nehodu mají na stole policisté z lounského dopravního inspektorátu. Řidič nezajistil při silniční kontrole svůj vůz a naboural do policie. Ještě ke všemu nevlastnil řidičský průkaz

,,Na konci minulého měsíce v nočních hodinách zastavili u Žatce policisté hlídkové služby ke kontrole osobní vozidlo Audi. Řidič na výzvu policistů vystoupil z vozidla, avšak to předtím nezajistil proti samovolnému rozjetí. Auto se dalo do pohybu a přední částí narazilo do před ním stojícího služebního vozidla Policie ČR Škoda Octavia. Škoda na vozidle Audi byla vyčíslena na jeden tisíc korun, na policejním vozidle byla odhadnuta na dvacet tisíc korun,” informovala policejní mluvčí M. Glogovská.

Navíc se ukázalo, že 39letý muž není držitelem řidičského oprávnění. Vše bude vysvětlovat ve správním řízení, kde mu může být uložena pokuta až do výše 50 tisíc korun a zákaz řízení až na dva roky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video