Podzimní úklid ve městě

Alla Želinská 2020-11-27 11:50:00

Úklid ve městě, péče o zeleň a pravidelné čištění chodníků a silnic – to vše již zhruba dva roky má na starost v Podbořanech firma Ulke a Šeda. A tak Petra Ulkeho a Vladimíra Šedu, ale i další jejich spolupracovníky můžete často potkat přímo v terénu, při práci se strunovou sekačkou a křovinořezem, nebo na zahradním traktoru.

V minulých týdnech prosekávali zelené plochy a sváželi posečenou trávu a spadané listí do kontejnerů v Dukelské ulici blízko ZUŠ a kotelny.

Firma Petr Ulke pro město Podbořany pracuje na základě čtyřleté smlouvy od roku 2019. Jako vítěz výběrového řízení na "Zajištění komunálních služeb pro město Podbořany" má na starost úklid a čištění pozemních, místních a účelových komunikací a parkovišť, úklid a čištění chodníků, sečení trávy a péče o zelené plochy, sečení fotbalových trávníků v místních částech, odvoz odpadu z komunálních košů a příležitostně jiné práce podle objednávky města.

Na základě jiného výběrového řízení se firma Petr Ulke také stará o provoz městského koupaliště a sousedního vodního vrtu.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video