Dotace aneb Nenechme ležet peníze na chodníku

PR článek 2020-11-22 02:13:00

BŘEZNO (Pl) — Protože jsou v obci Březno dobří hospodáři, snaží se maximálně využívat dotační programy. V současné chvíli získala obec dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Jedná se o výstavbu nového dětského hřiště v lokalitě Pod Lesem.

Součástí dotace jsou i vyvýšené záhony pro komunitní pěstování zeleniny nebo bylinek, záhony budou umístěny v novém parku mezi ulicí Chomutovská a sídlištěm Zahradní. V témže parku lidé již několik let mohou sklízet plody ze stromků angreštu, rybízu a nyní i sladké hrozny z dvou set kusů hlav vinné révy. Součástí dotačního titulu jsou i prvky, které podporují život hmyzí říše a zpěvného ptactva, proto ve výše zmíněném parku najdete zanedlouho hmyzí hotel a pítko pro ptáky.

Podél potoka Hutná vede stezka pro pěší a v její blízkosti budou umístěny, rovněž z dotace, dřevěné herní prvky, které by měly zpříjemnit procházejícím rodinám s dětmi pobyt v této lokalitě. Na získávání dalších dotačních titulů obec Březno intenzivně pracuje.

Text a foto: Obec Březno

Napsal(a): PR článek

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video