Anketa mezi občany městu napoví, co dál s Daliborkou?

Lucie Steklá 2020-11-20 15:22:00

Louny (lus) Pro budovu ,,Daliborky“, která je v majetku města Louny a v současné době v ní sídlí Státní okresní archiv Louny, hledá její vlastník budoucí využití.

Jedinečná kulturní památka v centru Loun se má uvolnit na jaře roku 2022. Jak by se unikátní prostory domu, který má z historického po-hledu obrovskou hodnotu, mohly využít, nyní město zjišťuje prostřednictvím ankety na svých webových stránkách.

Občané v ní mohou vybrat jednu z třinácti nabízených variant možného využití. Variantami využití jsou: reprezentační prostory - obřadní síň, městské informační centrum, multifunkční centrum, síň osobností regionu, expozice fotografického umění s lounskou tematikou, výstavní síň – galerie, kongresový salonek pro školení a semináře, klubovna pro seniorské kluby a spolky, komunitní centrum, malý koncertní sál, multifunkční projekt muzea a galerie, pronájem - minipivovar, pohostinství, hotel nebo možnost prodeje. Zájemci mohou samozřejmě navrhnout také jinou možnost využití, která se jim zdá pro budovu Daliborky vhodná. Anketu mohou zájemci vyplňovat až do 30. prosince.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video