Během silvestrovské noci padaly pokuty

Lucie Steklá 2021-01-03 00:14:54

Přestože v České republice během přechodu do nového roku platil nouzový stav a zákaz vycházení, novoroční oslavy z měst a obcí nevymizely. Policie v noci zasahovala po celém Ústeckém kraji, hasiči vyjeli k jedenácti požárům.

„Nejčastěji se jednalo do druhé hodiny ranní o porušování zákazu vycházení, spojeného s odpalováním zábavní pyrotechniky,“ uvedla mluvčí policie Alena Bartošová. Policisté podle jejích slov vyjížděli také k rušení nočního klidu v bytech, kvůli nahlas puštěné hudbě a rámusu. 

Hasičské jednotky v Ústeckém kraji zasahovaly během silvestrovské noci od 2 hodin do páté hodiny ranní u jedenácti požárů. ,,Jednalo se o požáry odpadu, popelnic, okrasných keřů a zbytků zábavní pyrotechniky. Ve 20:10 hodin v obci Světec - Úpoř, okres Teplice hořela dodávka, a ve 22:30 v Chomutově vrak osobního auta," uvedli hasiči. Hasiči byli vysláni také k dopravním nehodám, kterých se poslední den v roce stalo v Ústeckém kraji osmnáct. Nejvíc výjezdů bylo zaznamenáno v okrese Děčín -  šest nehod. Jeden z účastníků havárie skončil v nemocnici s těžkým zraněním, zbytek kolizí se obešel bez vážnějších následků. Dohru bude mít karambol pro jednoho řidiče z Teplic, který usedl za volant pod vlivem alkoholu. Podle policejních statistik se vyšplhala škoda za silvestrovské nehody na 472 tisíc korun.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video