Během silvestrovské noci padaly pokuty

Lucie Steklá 2021-01-03 00:14:54

Přestože v České republice během přechodu do nového roku platil nouzový stav a zákaz vycházení, novoroční oslavy z měst a obcí nevymizely. Policie v noci zasahovala po celém Ústeckém kraji, hasiči vyjeli k jedenácti požárům.

„Nejčastěji se jednalo do druhé hodiny ranní o porušování zákazu vycházení, spojeného s odpalováním zábavní pyrotechniky,“ uvedla mluvčí policie Alena Bartošová. Policisté podle jejích slov vyjížděli také k rušení nočního klidu v bytech, kvůli nahlas puštěné hudbě a rámusu. 

Hasičské jednotky v Ústeckém kraji zasahovaly během silvestrovské noci od 2 hodin do páté hodiny ranní u jedenácti požárů. ,,Jednalo se o požáry odpadu, popelnic, okrasných keřů a zbytků zábavní pyrotechniky. Ve 20:10 hodin v obci Světec - Úpoř, okres Teplice hořela dodávka, a ve 22:30 v Chomutově vrak osobního auta," uvedli hasiči. Hasiči byli vysláni také k dopravním nehodám, kterých se poslední den v roce stalo v Ústeckém kraji osmnáct. Nejvíc výjezdů bylo zaznamenáno v okrese Děčín -  šest nehod. Jeden z účastníků havárie skončil v nemocnici s těžkým zraněním, zbytek kolizí se obešel bez vážnějších následků. Dohru bude mít karambol pro jednoho řidiče z Teplic, který usedl za volant pod vlivem alkoholu. Podle policejních statistik se vyšplhala škoda za silvestrovské nehody na 472 tisíc korun.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SKLADNÍK, OPERÁTOR CNC

Chmelařství, družstvo Žatec nabírá zaměstnance. Kompletní nabídku prací najdete po kliknutí na odkaz.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


STROJNÍK

Pracovní nabídka v Žatci s dobrým platovým ohodnocením, řadou prémií a 13. platem! HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici STROJNÍK - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ. Pozice zahrnuje nákladní automobil MAN kontejner, Tatra jeřáb AD20, smykový nakladač na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v kolektivu, praxe strojníka vítána. NÁSTUP DLE DOHODY. Nabízíme smlouvu na neurčito, jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, prémie, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, příplatky za práci o víkendu.
Tel.: 774 234 007
E-mail: montaze.elektro@email.cz


PEČOVATEL/KA A PRACOVNÍK/CE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

Pracovní příležitosti v Žatci! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu PEČOVATELE/PEČOVATELKU na dobu určitou do směnného provozu. Podmínkou je dokončený kurz PSS a trestí bezúhonnost, praxe výhodou. Dále PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO). Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou životopisu zasílejte do 26. 2. na uvedený e-mail nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video