Úvod   /   Zprávy   /   Trable se zvířaty

Trable se zvířaty

Redakce 2021-01-06 12:50:00

KADAŇ (r) — Ve „zvířecí detektivy“ se poslední měsíc loňského roku proměnili kadaňští strážníci. Nejprve se v pondělí 14. prosince na městskou policii kolem druhé hodiny odpoledne obrátil muž z Věžní ulice, který se obával, že má v matraci hada. Strážníci ale po prohledání všech možných míst v jeho bytě neobjevili hada ani stopy, které by jeho přítomnosti nasvědčovaly.

„Muž uvedl, že měl v bytě i potkany a pohyb pod matrací mohl způsobit tento hlodavec,” informovali o dalším vývoji „zapeklitého případu” strážníci. Ti muži před odchodem doporučili aby v případě, že by skutečně hada ve svém bytě znovu zahlédl, znovu zatelefonoval na tísňovou linku. V každém případě mu ale poradili obrátit se na deratizační službu.

Ještě týž den taktéž v časném dopoledni se na městskou policii obrátili zaměstnanci Skládky Tušimice a oznámili jim, že v jedné jímce uvízla liška a nemůže se z ní vlastními silami dostat ven. Strážníci na místě zjistili, že důvodem je jílovitý a tím pádem extrémně klouzavý povrch jímky. Hrozilo proto, že zvíře na místě zbytečně uhyne. Strážníci použili odchytovou tyč a lišce pomohli dostat se ven. Následně byla vypuštěna do volné přírody.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video