Rodina Vojtíška Solčanského: Děkujeme za krásný dárek!

Alla Želinská 2021-01-13 23:17:00

Každý rok přispívají klienti a pracovnice Pečovatelské služby Vojtíkovi Solčanskému z Podbořan na různé účely pro potřebu zlepšení života. Většinou je to finanční dar v řadu tisíců korun. Rok 2020 nebyl výjimkou, i když kvůli době covidové k předání došlo na poslední chvíli a s minimem účastníků.

Poslední prosincový den vedoucí podbořanské pečovatelské služby Ivana Sýkorová předala Kateřině a Františkovi Solčanským, kteří dorazili se synkem v kočárku, měšec s finančním obnosem. „Klienti se sami připomněli a vybrali mezi sebou peníze. K tomu přispěly i všechny pečovatelky. Je to něco málo přes 3000 Kč. Ať se vám daří a Vojtíšek ať si užije nového kočárku, na nějž jsme rádi přispěli. Věříme, že bude líp,“ popřála Ivana Sýkorová rodičům Vojty s tím, že si váží jejich péče o zkvalitnění života dnes již šestiletého Vojty a obdivuje, s jakou láskou a vírou v lepší budoucnost přistupují k onemocnění synka. Vojtíšek se narodil v dubnu 2014 jako zdravé dítě. V únoru 2016 ho postihla vážná nemoc – herpetická meningoencefalitida. 

Rehabilitace a nový kočárek je nyní hlavní cíl Solčanských. Jenom kočárek stojí cca 130 000 korun. Vojta roste jako z vody a do původního kočárku se již pomalu nevejde.

„Bylo to moc krásné, přesto že krátké setkání. Jsou to všichni úžasní lidé, kteří na nás stále myslí a drží nám palečky. Patří jim naše velké díky a také velký obdiv, objetí a úcta,“ vzkázala za celou rodinu Kateřina Solčanská. I touto cestou děkují za všechny příspěvky pro Vojtíška: „Chceme poděkovat paní magistře Věře Šperglové, panu Leo Peterkovi a pak samozřejmě všem z pečovatelské služby, v neposlední řadě pak také ostatním lidičkám, co přispěli ve sbírce na nový trůn pro Vojtíška. Díky všem jsme mohli zaplatit doplatek 38 160 Kč za vozík a ještě nám zbyde i na další rehabilitační program Reha Motion v Klimkovicích. Tam bychom měli jet zase z jara. Mockrát všem děkujeme a do nového roku přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu splněných přání.“ 

Na jednom ze snímků Vojtíšek u vánočního stromku v kruhu rodiny - s rodiči, starší sestrou Kristýnou a babičkou.

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90


SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY

Volné místo na pozici SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY ve Valeo Podbořany. Mzda vč. benefitů až 26500,- Kč.
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video