Bořím mýty o nesmyslných dietách, říká blogerka Hanka

Lucie Steklá 2021-01-19 15:47:00

Louny, Praha (lus) V kategorii Maminka blogerka se Hana Rychnovská z Loun umístila na bronzové příčce ankety Maminka roku 2020. Blogerka Hanka miluje jídlo, ráda zdravě vaří a peče.

,,Na mém blogu Z lásky k jídlu najdete spoustu zdravých receptů. Zaměřuji se na přípravu nenáročných jídel s minimálním počtem použitých dostupných surovin. Bořím mýty o nesmyslných dietách, zastávám zlatou střední cestu a stojím si za tím, že normální je jíst všechno. Úspěšné proměny mých klientů to jen potvrzují. V neposlední řadě sdílím na blogu i svůj život,” přiblížila svůj blog H. Rychnovská a dodává: ,,Společně s ostatními se raduji z pokroků svého Tobiáška, otvírám zajímavá témata týkající se stejně handicapovaných dětí, otevřeně a bez okolků sdílím své názory, myšlenky a zkušenosti.“ S blogováním H. Rychnovská začala před pěti lety, když bylo jejímu synovi Tobiáškovi něco málo přes dva roky. ,,S narozením Tobiáška se můj život otočil vzhůru nohama a veškerá pozornost a čas šly jemu. Nastal kolotoč rehabilitací, vyšetření a kontrol u lékařů, lázeňské pobyty… Vaření a pečení byla jedna z aktivit, u kterých jsem se odreagovala, a hlavně mě to strašně bavilo. Cítila jsem velkou potřebu dělat něco, co mě baví, něco, při čem se odreaguji a bude se to točit jen kolem mě. Absolvovala jsem kurzy fotografie a dělala maximum pro to, aby byl obsah mého blogu zajímavý a inspirativní pro ostatní. Chci dodat odvahu maminkám handicapovaných dětí nebát se žít jako ostatní a dojít ke smíření. Najít si prostor samy pro sebe, dělat, co je baví, naučit se říct si o pomoc.,“ přiblížila začátky blogu Z lásky k jídlu blogerka.

Vyhlášení soutěže Maminka roku 2020 proběhlo v prosinci. Kvůli pandemickým opatřením to bylo netradičně online, přenášené živě z pražského hotelu Chateau St. Havel, kde byly finalistky všech kategorií přítomny každá na svém pokoji. O vítězkách rozhodovala hlasováním veřejnost. ,,Maminka roku není soutěž o tom, kdo je lepší maminka, je to krásné ocenění nás maminek, které se statečně pereme s osu-dem a jsme ty nejlepší maminky našim jedinečným dětem. Já chci strašně moc podě-kovat vám všem, co jste za mě bojovali a do-stali mě do finále, to je pro mě ta největší výhra,“ uzavřela H. Rychnovská.

foto: Bronzová ,,Maminka blogerka”. Hana Rychnovská z Loun se vloni se svým blogem Z lásky k jídlu zúčastnila soutěže časopisu Maminka, v níž se vyhlašuje Maminka roku a tři kategorie - podnikatelka, hrdinka a blogerka. Umístila se na třetím místě. Foto: archiv blogerky


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Chomutvo, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Žatec, řidič kamionové dopravy.

Hledáme řidiče kamionové dopravy na pravidelnou práci. Denní návraty, po-pá, odjezdy ze Žatce.
Kontakt: Denisa Nakládalová
Tel.: 770 166 685
E-mail: nakladalova@multitrans.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz

Poslední videa

Městské hodiny na věži kostela v Podbořanech jsou opravené

Postaral se o to hodinář Miloš Flossmann.

Přehrát video
Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video