Květnová výzva ,,Do práce na kole” čeká na účastníky

Lucie Steklá 2021-03-16 20:09:00

Lounsko (lus) Do práce na kole. To je výzva, kterou vyhlížejí cyklisté několikrát do roka. Další, květnová, výzva je za rohem. Cílem výzvy Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí, aby k dopravě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze.


Letos iniciativa přichází s novým vizuálem od Toy_Box, vlastní appkou a také možností soutěžit, i když „trčíte“ na homeoffice doma. Bezmotorová doprava dostává v době pandemie nový smysl a firmy mohou akci využít jako bezpečný teambuilding. Loni se do akce zapojilo 16 tisíc účastníků.

Partnerem lounské výzvy jsou Město Louny a Kola Chrobák, kteří vyzývají zaměstnavatele lounského regionu, aby své zaměstnance v této výzvě podpořili. ,,V předchozích letech se možná vaši lidé účastnili květnové akce Do práce na kole. Budeme rádi, když je znovu podpoříte, třeba úhradou startovného. Pokud ještě do výzvy zapojeni nejste, rádi bychom vás pro ni získali,“ uvedl Jan Žalud ze spolku Přívoz LN, který akci na Lounsku organizuje.

Rok 2021 bude čtvrtým rokem zapojení pro Louny. ,,Město již má svou stálou komunitu cyklistů a chodců, kteří se účastní nejen hlavní květnové výzvy, ale velice úspěšně zvládají i lednovou a zářijovou etapu. Mezi týmy vidíme zástupce různorodých firem z regionu. Vyzýváme i další zaměstnavatele, ať své lidi učiní zdravějšími, spokojenějšími a výkonnějšími tím, že jim vytvoří podmínky k cestám do práce na kole,“ dodal J. Žalud. Pro účastníky je připraveno několik doprovodných akcí, například Kafe/Mošty zdarma na triko, slevy u partnerů, vyhlášení vítězných týmů s hodnotnými cenami.

Zájemci o zapojení se do květnové výzvy najdou více informací na webu ,,lounské výzvy”: dopracenakole.cz/mesto/louny


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video