Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-04-06 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 14 vychází ve středu 7. dubna.

Ve čtrnáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o aktuálním NATÁČENÍ v centru města, VÍCEPRACÍCH na střeše základní školy, plánované REKONSTRUKCI DÍLEN A KUCHYŇKY na ZŠ Komenského alej, vznikající PŘÍRODNÍ ZAHRADĚ v mateřské školce, BABYBOXU v Lounech, ZKRÁŠLENÍ dalších dvou kruhových objezdů, akci VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK, tradiční POMLÁZKOVÉ ŠUPAČCE, zásahu šesti hasičských jednotek u POŽÁRU LESA, pokračující instalaci VITRÁŽOVÝCH OKEN v žatecké synagoze a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne článek o ANULOVANÝCH SOUTĚŽÍCH stolních tenistů a dá TIP NA VÍKENDOVÝ pěší nebo cyklo výlet po okrese.

Na kulturní straně se dočtete o skončené akci POPLETENÝ PODZIM a začínajícím SBĚRU STARÝCH MOBILŮ A TABLETŮ v žatecké knihovně. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s radioamatérem ZDEŇKEM ŘÍHOU. Máme pro vás v pořadí již čtvrtý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a další EXKURZI PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci, tentokrát se dozvíte něco o soše Krista Trpitele v klášterní zahradě.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin ZDE.


Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video