Dobrovoláci ze Slavětína mají nový dopravní automobil

2021-04-06 16:04:00

Předání nového dopravního automobilu veliteli Jednotky sboru dobrovolných hasičů se uskutečnilo v závěru minulého týdne ve Slavětíně. Předání nového vozu starostou městyse Jaroslavem Jandlem veliteli jednotky Lukášovi Suchému se konalo velice komorně, bez přítomnosti veřejnosti.


Devítimístné vozidlo bude primárně sloužit členům výjezdové jednotky městyse, členům SDH k dopravě na místo zásahu či taktického cvičení, školení a potřebám městyse. Dopravní auto-mobil bude zařazen do seznamu vozidel složek Integrovaného záchranného systému. Jednotka sboru dobrovolných hasičů Slavětín je zařazena do kategorie JPO V. Kromě nově pořízeného vozu disponuje jednotka ještě dalšími třemi vozidly, z toho jsou dvě vozidla - cisterny rovněž zařazené v IZS.

,,Velice si vážíme poskytnutých dotací a finančního daru na pořízení nového dopravního automobilu a poskytovatelům výše uvedených finančních prostředků patří veliké poděkování všech občanů našeho městečka. Nové vozidlo si budou občané moci prohlédnout a seznámit se s jeho vybavením ihned, jak jen to bude možné. Věříme, že určitě nejpozději při soutěžích na Memoriálu Stanislava Kučery, který místní hasiči pořádají v červenci,“ uvedl starosta J. Jandl.

Dopravní automobil značky Fiat Ducato, který dodala firma Vesta Auto Corson, v hodnotě bezmála 980 tisíc korun pořídil Městys Slavětín. Formou dotace na vozidlo při-spělo ministerstvo vnitra (450 tisíc), Ústecký kraj (300 tisíc) a darem nákup podpořila Nadace Agrofert (100 tisíc). Zbylou částku, tedy 129 661 korun, uhradil městys Slavětín ze svého rozpočtu pro letošní rok.

                 Text, foto: Jaroslav Jandl


Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video