Senior, po kterém pátrala policie, byl nalezen mrtvý

Hedvika Mašková 2021-04-07 12:44:00

V sobotu v podvečer se na Žatecku ztratil senior, který beze slova odešel ze svého bydliště. Jeho pohřešování oznámili na policii jeho příbuzní. V neděli dopoledne byl bohužel nalezen mrtev. K objasnění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva.

,,Pátrací akce po seniorovi proběhla na Žatecku v sobotu a neděli. V sobotu ve večerních hodinách proběhla pátrací akce, do které bylo nasazeno 28 policistů včetně psovodů se psy a vrtulník s termovizí. Pohřešovaný však přes akci trvající až do noci nalezen nebyl. Pátrací akce pak pokračovala následující den ráno, kdy bylo nasazeno 38 policistů včetně psovodů. Do pátrání byli dále zapojeni i starostové obcí na Žatecku, kteří mj. informovali občany svých obcí o pohřešovaném formou SMS zpráv. Při akci vypomohli i myslivci z HS Holedeč, kteří ve spolupráci s kriminalisty ÚO Louny nalezli v neděli dopoledne pohřešovaného seniora bohužel bez známek života," sdělila nám policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Dle neověřených zpráv se jednalo o seniora z Měcholup, který odešel z domova pouze v bačkorách. S některými žateckými občany údajně zmatený senior mluvil a ptal se, jak se dostane na autobusové nádraží.

Ilustrační foto: pexels.com

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video