Škola pořádá zdarma letní umělecké aktivity pro děti z Podbořanska

Alla Želinská 2021-05-25 13:22:00

Základní umělecká škola v Podbořanech připravuje pro školní i mimoškolní děti příměstský letní umělecký tábor. První turnus poběží od pondělí 12. července do pátku 16. července a je určen pro současné žáky a kurzisty školy. Druhý týdenní turnus následuje od 19. července a je určen pro nové zájemce o studium, kteří ještě nikdy do ZUŠky nechodili.

„Zejména v 2. turnusu si noví zájemci vyzkoušejí veškeré umělecké aktivity ve škole – seznámí se s hudebními nástroji, zpěvem ve sboru, ve výtvarném oboru si vyzkouší různorodé výtvarné techniky, v tanečním oboru si vyzkouší své pohybové předpoklady a schopnosti,“ přiblížil náplň příměstského tábora ředitel školy Martin Říhovský.

V každém turnusu účastníci mají zajištěno stravování v Národním domě v Podbořanech a celodenní pitný režim. „Zohledňujeme fyziologické potřeby dětí, odpočinek, tempo aktivit a podobně,“ dodává M. Říhovský.

Letní aktivity umělecké školy jsou díky podpoře města Podbořany a finančních partnerů pro děti zcela zdarma, hradí se pouze služby externích poskytovatelů, tj. stravné a jízdenky na odpolední výlety po okolí. Na konci každého turnusu je výstupem menší umělecké představení na městském koupališti v Podbořanech (v případě špatného počasí v Kulturním domě Pegas) a výstava prací dětí ve „žlutém“ kostele v Podbořanech.

„Věříme, že o letních prázdninách bude z hlediska epidemiologických opatření vlády možné tyto aktivity realizovat a nabídnout tak dětem a rodičům na Podbořansku jako kompenzaci za distanční vzdělávání přímé umělecké a pohybové aktivity. Rádi bychom dětem udělali radost z přímé umělecké činnosti a věříme, že noví žáci i rodiče k nám najdou cestu v budoucím školním roce 2021 / 22,“ dodal na závěr ředitel ZUŠ Podbořany.

Více informací k letnímu táboru najdete ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video