Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-06-22 10:36:00

Týdeník Žatecké noviny č. 25 vychází ve středu 23. června.

Ve dvacátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o ZLATÉ SVATBĚ manželů Bernátových, změnách fungování REDAKCE, dalších UZAVÍRKÁCH ve městě, OTEVŘENÉM KOUPALIŠTI, letošní první ZAHRADNÍ SLAVNOSTI v domově pro seniory, ŠPATNÉM STAVU ulic Adolfa Heyduka a V Mlynářích, SLETU LETADEL a dětském dni na Letišti Macerka, finanční částce za VELKOFORMÁTOVOU MALBU na zdi plotu fotbalového Slavoje, nových KVĚTINOVÝCH ZÁHONECH před poliklinikou, PŘEDÁVÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ na obchodní akademii a zemědělské škole, RODINNÝCH DOMECH namísto zemědělské půdy, POŽÁRU přístavku se dřevem v Nečemicích, DOPRAVNÍ NEHODĚ u Trianglu, rozšíření KAMEROVÉHO SYSTÉMU ve městě a PRVNÍM SVATÉM PŘIJÍMÁNÍ.

Sportovní strana nabídne ocenění pro SPORTOVCE ŽATCE 2020, bojovný výkon NOHEJBALISTŮ a pozveme vás také na SPORTOVNÍ AKCE tento víkend.

Na kulturní straně se dozvíte o chystaném tradičním MEMORIÁLU LOJZY LUPULÍNA a dvou HUDEBNÍCH AKCÍCH tento pátek. Pozveme vás i na VÝSTAVY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor s autorkou blogu Z LÁSKY K JÍDLU Hanou Rychnovskou z Loun. Máme pro vás v pořadí již patnáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH. Dále vás pozveme na MEMORIÁL JANA DIENELTA v Holedeči, tradiční akci zakončení školního roku POSTOLOPRTSKÁ RYBIČKA a prozradíme, jaké služby a produkty mohou nově používat značku POOHŘÍ REGIONÁLNÍ PRODUKT, s nimiž se lze seznámit na blížícím se DNI OHŘE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video