Safari Expres a Amálka provezou návštěvníky pohádkovým zooparkem

2021-07-02 09:07:08

CHOMUTOV (tz) - Kupujte, dokud jsou! Chomutovský zoopark spustil předprodej jízdenek na tradiční Pohádkové safari a zkušenosti z minulých let velí příliš dlouho neotálet. Opatřit si je můžete i online.

Nevšední výpravy po areálu s nádechem kouzel a nadpřirozena jsou připravené na pátek a sobotu 23. a 24. července. Jednotlivá scénická zastavení budou v režii vyhlášeného a osvědčeného Divadla V Pytli, jejichž produkce bývá zárukou opravdové pohádkovosti a především zábavy. „Těšíme se, že program bude znovu mixem osvědčených pohádkových postav a zpestřujících novinek,“ nechce zatím ředitelka zooparku Věra Fryčová z programu odhalovat příliš.

V jízdách se budou pravidelně střídat Safari Expres a vláček Amálka, návštěvníci si tak mohou zarezervováním konkrétního času zároveň vybrat soupravu, která je poveze. Začínat bude terénní Safari Expres první jízdou ve 14 hodin a poté bude vyjíždět vždy v celou hodinu až do osmi večer. Od 14.30 pak vždy po hodině vyrazí na stejnou trasu zoovláček, až do poslední jízdy ve 20.30 hodin.

Jízdenky si již lidé mohou koupit online přes webové stránky zooparku nebo přímo na pokladnách. Platí zároveň jako vstupenka do zooparku v daný den, takže je možné výlet spojit s procházkou po areálu. „Je ale důležité dodržet zarezervovaný čas a na místo odjezdu přijít o chvíli dopředu, souprava vzhledem k navazujícím jízdám nemůže na nikoho čekat,“ upozorňuje ředitelka.

Jízdné je stanovené na 200 Kč za dospělého a 150 Kč za dítě. Děti do dvou let platit nemusí, ale nemají zaručené místo. Předpokládá se, že je budou mít rodiče na klíně. Kapacita Safari Expresu je padesát osob, Amálka pojme dokonce šedesát cestujících. „Pohádkové safari je každoročně jedna z nejoblíbenějších akcí v našem kalendáři. Dokonce jediná, kterou jsme mohli uspořádat i loni. Věříme, že pohádkovou atmosféru si všichni návštěvníci jaksepatří užijí i letos,“ dodala k pozvánce ředitelka Fryčová. 

Foto: Zoopark Chomutov

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video