Letní kempy nabídnou zábavu i poznávání

Alla Želinská 2021-07-23 00:30:00

Sérii příměstských táborů připravilo na léto Mateřské centrum Jablíčko z Nepomyšle ve spolupráci se Zámeckým spolkem Krásný Dvůr a se zámkem Krásný Dvůr. Letní kempy jsou zdarma a volná místa ještě jsou!

Kempy jsou určeny pro děti ze základních škol – od prvňáčků až po deváťáky. Děti mohou léto strávit buď v nepomyšlském mateřském centru, nebo na zámku v Krásném Dvoře anebo se mohou vydat na sérii výletů s exkurzemi do blízkého i vzdálenějšího okolí. „Máme tábor dramatický, výtvarný i hudební, pro milovníky přírody nabízíme tábory přírodovědné zaměřené na ornitologii. Při výjezdech na poznávací exkurze se vydáme po stopách permoníků, kdy dětem ukážeme nejzajímavější hornické památky v blízkém i vzdáleném okolí, nebo budeme putovat za vodou, aby děti získaly představu, jak se s vodou pracuje, aby sloužila přírodě i člověku,“ přiblížila náplň letních kempů Zdenka Lněníčková, předsedkyně MC Jablíčko z Nepomyšle.

Všechny důležité informace zájemci najdou na www.mcjablicko.webnode.cz pod odkazem LETNÍ KEMPY.

Jak je to s cenou? Organizátor táborů, MC Jablíčko z Nepomyšle, požádal o dotaci na letní kempy z MŠMT. A dotace byla udělena, jednotlivé turnusy kempů tak pro děti jsou zcela zdarma. 

Neváhejte a přihlaste se! Program prvního exkurzního kempu najdete TADY.

Přihlášku na kemp naleznete ZDE, stačí si vybrat turnus, který vám vyhovuje a líbí. 


Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video