Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-27 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 28. července.

Ve třicátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o podíle OČKOVANÝCH V ŽATCI, hudebním festivalu UNDERWALL, dni otevřených dveří na LETIŠTI MACERKA, nově otevřené hospůdce POD BRANOU, věcech ,,NA HLAVU“, nabitém víkendu v LETNÍM AMFITEÁTRU hostícím OPERU i koncert JARKA NOHAVICI, půjčeném automobilu OPILÝM KAMARÁDEM, poděkování Městu Žatec od ČESKOSLOVENSKÉ OBCE LEGIONÁŘSKÉ v Žatci, letošní CHMELOVÉ KONDICI a také o ZMĚNĚ ZÁKONA O ZBRANÍCH A STŘELIVU s poslancem PAVLEM RŮŽIČKOU.

Sportovní strana nabídne SOUSTŘEDĚNÍ NA HALŽI mladších žaček národní házené, čtvrtý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER, páté místo pro Patrika Koutníka a Barboru Karasovou na turnaji v PLÁŽOVÉM VOLEJBALE, soupeře pro ŽATECKÉ KUŽELKÁŘE pro nový ročník krajských a okresních přeborů a medailově ověšeného kanoistu VLADIMÍRA SLANINU ST. po závodech dračích lodí.

Na kulturní straně se dozvíte o blížícím se BAROKNÍM KONCERTĚ v kostele a proběhlém šestém ročníku VÝTVARNÉ DÍLNY POD ŠIRÝM NEBEM v zahradách Křížovy vily. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již čtrnáctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH. Dále vám prozradíme, jak proběhl letošní rok v MATEŘSKÉ ŠKOLE SPECIÁLNÍ v Žatci, kdy se můžete díky archeologům seznámit s HRADEM V ŽEROTÍNĚ, kde došlo k DOPRAVNÍ NEHODĚ dvou osobních automobilů minulý pátek, jaký zájem byl o DOLNÍ POOHŘÍ na výstavišti v Lysé nad Labem a jak s námi můžete SOUTĚŽIT O VSTUPENKY na PODDŽBÁN FEST.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video