Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-27 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 28. července.

Ve třicátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o podíle OČKOVANÝCH V ŽATCI, hudebním festivalu UNDERWALL, dni otevřených dveří na LETIŠTI MACERKA, nově otevřené hospůdce POD BRANOU, věcech ,,NA HLAVU“, nabitém víkendu v LETNÍM AMFITEÁTRU hostícím OPERU i koncert JARKA NOHAVICI, půjčeném automobilu OPILÝM KAMARÁDEM, poděkování Městu Žatec od ČESKOSLOVENSKÉ OBCE LEGIONÁŘSKÉ v Žatci, letošní CHMELOVÉ KONDICI a také o ZMĚNĚ ZÁKONA O ZBRANÍCH A STŘELIVU s poslancem PAVLEM RŮŽIČKOU.

Sportovní strana nabídne SOUSTŘEDĚNÍ NA HALŽI mladších žaček národní házené, čtvrtý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER, páté místo pro Patrika Koutníka a Barboru Karasovou na turnaji v PLÁŽOVÉM VOLEJBALE, soupeře pro ŽATECKÉ KUŽELKÁŘE pro nový ročník krajských a okresních přeborů a medailově ověšeného kanoistu VLADIMÍRA SLANINU ST. po závodech dračích lodí.

Na kulturní straně se dozvíte o blížícím se BAROKNÍM KONCERTĚ v kostele a proběhlém šestém ročníku VÝTVARNÉ DÍLNY POD ŠIRÝM NEBEM v zahradách Křížovy vily. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již čtrnáctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH. Dále vám prozradíme, jak proběhl letošní rok v MATEŘSKÉ ŠKOLE SPECIÁLNÍ v Žatci, kdy se můžete díky archeologům seznámit s HRADEM V ŽEROTÍNĚ, kde došlo k DOPRAVNÍ NEHODĚ dvou osobních automobilů minulý pátek, jaký zájem byl o DOLNÍ POOHŘÍ na výstavišti v Lysé nad Labem a jak s námi můžete SOUTĚŽIT O VSTUPENKY na PODDŽBÁN FEST.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video