Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-27 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 28. července.

Ve třicátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o podíle OČKOVANÝCH V ŽATCI, hudebním festivalu UNDERWALL, dni otevřených dveří na LETIŠTI MACERKA, nově otevřené hospůdce POD BRANOU, věcech ,,NA HLAVU“, nabitém víkendu v LETNÍM AMFITEÁTRU hostícím OPERU i koncert JARKA NOHAVICI, půjčeném automobilu OPILÝM KAMARÁDEM, poděkování Městu Žatec od ČESKOSLOVENSKÉ OBCE LEGIONÁŘSKÉ v Žatci, letošní CHMELOVÉ KONDICI a také o ZMĚNĚ ZÁKONA O ZBRANÍCH A STŘELIVU s poslancem PAVLEM RŮŽIČKOU.

Sportovní strana nabídne SOUSTŘEDĚNÍ NA HALŽI mladších žaček národní házené, čtvrtý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER, páté místo pro Patrika Koutníka a Barboru Karasovou na turnaji v PLÁŽOVÉM VOLEJBALE, soupeře pro ŽATECKÉ KUŽELKÁŘE pro nový ročník krajských a okresních přeborů a medailově ověšeného kanoistu VLADIMÍRA SLANINU ST. po závodech dračích lodí.

Na kulturní straně se dozvíte o blížícím se BAROKNÍM KONCERTĚ v kostele a proběhlém šestém ročníku VÝTVARNÉ DÍLNY POD ŠIRÝM NEBEM v zahradách Křížovy vily. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již čtrnáctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH. Dále vám prozradíme, jak proběhl letošní rok v MATEŘSKÉ ŠKOLE SPECIÁLNÍ v Žatci, kdy se můžete díky archeologům seznámit s HRADEM V ŽEROTÍNĚ, kde došlo k DOPRAVNÍ NEHODĚ dvou osobních automobilů minulý pátek, jaký zájem byl o DOLNÍ POOHŘÍ na výstavišti v Lysé nad Labem a jak s námi můžete SOUTĚŽIT O VSTUPENKY na PODDŽBÁN FEST.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video