Hasiči a obec poděkovali Jaroslavu Třískovi z Očihova

Alla Želinská 2021-07-27 00:05:00

Učitel a ředitel místní školy, kronikář, zastupitel obce. A muzikant, bez nějž si Očihovští neuměli představit své plesy a zábavy. Pan Jaroslav Tříska se nedávno dočkal krásného a vřelého poděkování za svoji celoživotní práci pro obec.

Místní hasiči spolu s vedením obce Očihov na srazu rodáků a přátel vesnice v závěru června předali panu Třískovi kytici, pamětní sekerku s rytím a pamětní medaili SDH Očihov a další pozornost od obce. Vše jako poděkování za jeho činnost pro hasiče a obec, pro něž odehrál nespočet plesů i zábav. „V roce 2020, když jsme pana Jaroslava opět žádali, aby nám zahrál na posvícenské zábavě, oznámil nám, že už to bude poslední jeho hraní, že musí skončit, a my jsme mu chtěli takto poděkovat na této zábavě, ale kvůli covidu se to nepodařilo,“ řekl nám člen hasičského sboru Zdeněk Fajman. Starosta SDH Václav Braniš a starostka obce Jana Kronďáková s vděkem zmínili i pedagogickou dráhu J. Třísky a jeho působení v zastupitelstvu obce.

Na snímku Jaroslav Tříska a gratulanti ze SDH Očihov Jiřina Wernerová a Václav Braniš i další členové SDH, také starostka obce Jana Kronďáková. (V pozadí skupina Blues Gin ze Žatce, která celou akci doprovázela hudbou k poslechu i tanci).

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video