Slavětín ožil hasičskými závody

Lucie Steklá 2021-07-30 18:19:00

První červencovou sobotu se ve Slavětíně sešli hasiči na ,,Memoriálu Stanislava Kučery“. Slavětínští hasiči si tak již po 21. touto sportovní soutěží připomněli svého bývalého velitele. Od deváté hodiny ranní závodili mladí hasiči, kterých se sešlo úctyhodných sedmnáct družstev. Ceny si za své výkony odvezla všechna družstva, ale ty nejcennější kovy získalo v kategorii přípravky družstvo Prťat z Obory, v kategorii mladších žáků první místo obsadil tým Obora A, druhé Obora B a třetí děti z Peruce. Kategorii starší žáci vyhrály děti z Obory, druhé místo obsadily děti z Cítolib a třetí z Domoušic.


Odpoledne se ve Slavětíně konal letošní první závod ze seriálu Krušnohorské ligy, kterého se zúčastnilo celkem šestnáct družstev, deset v mužské kategorii, šest v ženské. První místo si odvezli mezi muži hasiči do Touchovic, druzí byli kluci z Brozan a třetí z Jimlína. Ženskou kategorii ovládly ženy z Černčič, druhá byla Obora B a třetí místo obsadily dívky z Plchova.

,,Prožili jsme společně náročný, ale krásný den. Doufám, že to tak vnímali jak závodníci, tak hosté i diváci, kteří se přišli podívat a podpořit tento krásný sport. Děkuji pořadatelům z řad slavětínských hasičů za podle mě bezchybnou organizaci, rozhodčím za objektivní rozhodování, a v neposlední řadě závodníkům za předvedené výkony a vzornou disciplínu. Dovolte mi pozvat vás na oslavy 140. výročí založení Slavětínských hasičů v sobotu 14. srpna. Je připraven malý program včetně ukázek hasičské techniky, k poslechu bude vyhrávat kapela a večer se bude konat taneční zábava. Všichni jste srdečně zváni,” řekl za SDH Slavětín Pavel Suchý.

                   Text, foto: Pavel Suchý


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video