Muž roku 2021. Může se jím stát také Zdeněk Piekarz z Podbořan

Alla Želinská 2021-08-14 08:10:00

Na nedávném soustředění v zámeckém hotelu Château Šanov před srpnovým finále se poprvé sešla celá dvanáctka letošních finalistů soutěže Muž roku.

Skupina je to opravdu pestrá. Vedle fitness trenérů či nutričních specialistů mezi nimi je i voják z povolání anebo ošetřovatel v psychiatrické léčebně. Konkrétně – v psychiatrické léčebně Petrohrad, kde pracuje jako ošetřovatel Zdeněk Piekarz z Podbořan, finalista soutěže s číslem 5. Do finále se do-stala dokonce i dvojčata. Erika a Viktora Agateljanovi ovšem mezi sebou rozeznáte. Oba jsou sice profesionální boxeři, ale každý v jiné váhové kategorii. Všech dvanáct mladých mužů zabojuje 27. srpna v Náchodě o titul a účast na světových soutěžích krásy.

Jak se připravuje na soutěž, zejména jak probíhalo soustředění, zeptali jsme se Zdeňka. „Odjížděl jsem s malými obavami, co mě čeká. Ovšem krátce po příjezdu se prvotní rozpaky brzy rozplynuly. Napomohla k tomu atmosféra, přátelský vztah bez rivality s účastníky soutěže, a i celý tým byl fajn. Poznal jsem řadu známých osobností, s kterými bylo možno si popovídat. Celý program v zámeckém hotelu v krásné přírodě Středočeského kraje byl naplněn přípravou na finále. To se odehraje 27. srpna v Náchodě. Tak uvidíme, jak moc stačilo několikadenní soustředění. Ale i moje vlastní, „domácí“ dlouhodobá příprava. Sám se nechám překvapit, jak vše dopadne,“ řekl nám Zdeněk. Při trénincích doma, v Podbořanech, mu zdatně sekunduje jeho otec. I ten Zdeňkovi v soutěži celou dobu fandí.

Našemu zástupci, který aspiruje na Muže roku, je 26 let. „Od narození žiji v Podbořanech, své město mám rád. Mezi mé velké záliby patří hlavně kulturistika, do které jsem se pustil před deseti lety. V tomto roce jsem také dokončil kurz fitness trenéra a kulturistiky. Obecně pohyb mám velice rád. Fotbal, jízdu na kole, pěší turistiku a podobně. S rodinou ve volném čase jezdíme po výletech, které spojíme s nějakým zábavným programem pro našeho pětiletého syna,“ představil se blíže Zdeněk.

Držíme palce 27. 8. ve finále soutěže! 

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Den otevřených dveří gymnázia v Podbořanech - chemici!

V rámci seznámení se školou studenti mj. předvedli zajímavé chemické pokusy. V pátek 13. ledna 2023 :-)

Přehrát video
Křest knihy Podbořany 660 let od první písemné zmínky

Kniha sepsaná Vojtěchem Peksou a kolektivem autorů popisuje historii města od pravěku po 20. století. V polovině prosince 2022 ji pokřtili a připili na úspěch u čtenářů a dlouhý život.

Přehrát video