Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-08-24 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 34 vychází ve středu 25. srpna.

Ve třicátém čtvrtém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o první etapě REKONSTRUKCE AREÁLU FOTBALOVÉHO SLAVOJE a studii na opravu restaurace CHALOUPKA, vydařené akci ŠANSON A SWING zní Žatcem, multižánrovém festivalu NAFEST v letním amfiteátru, OKRADENÝCH NOVOMANŽELECH přímo na svatbě, VÝPOVĚDI U SOUDU v Lounech ministryně spravedlnosti, OSLAVÁCH ZALOŽENÍ 11. SLP na letišti Macerka, NÁVŠTĚVĚ PREMIÉRA BABIŠE v lounském okrese, dalším VÝMĚNNÉM BAZARU v herničce Chrámu chmele a piva, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, narozené NATÁLCE a zasoutěžit si můžete také o VSTUPENKY NA DOSTIHY v Mostě.

Sportovní strana nabídne první ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER, nedělní utkání fotbalistů FK SLAVOJ ŽATEC, plánovaném startu KUŽELKÁŘSKÉ LOKOMOTIVY a návrat plavců ze SOUSTŘEDĚNÍ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete další díl seriálu EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH a dozvíte se také o dalších akcích pod hlavičkou DOČESNÁ JINAK. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete pozvánky na MÓDNÍ PŘEHLÍDKU spolku Šatník paní mlynářky a ROZLOUČENÍ S LÉTEM Mateřského centra Sedmikráska Žatec. Prozradíme také, s jakými technologiemi vstupují DO SKLIZNĚ CHMELE chmelaři nejenom na Žatecku.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video