Memoriál P. Hézlové: sport, zábava i dražba dresu Slávisty Krmenčíka

Lucie Steklá 2021-08-21 10:57:00

Výtěžek ze šestého ročníku akce na památku členky sportovního spolku Befit Louny Petry Hézlové bude opět věnován na podporu Onkologie Chomutov. Návštěvníky čeká na letním lounském cvičišti sportovní odpoledne pro celou rodinu. After party zahájí TAM TAM ORCHESTRA. A jedno lákadlo na memoriál pro fotbalové fandy, zvláště pak Slávisty. Zhruba v půl sedmé večer se bude dražit dres SK SLAVIA PRAHA z tři týdny nové kolekce s podpisy hráčů A týmu, včetně trenéra!

V loňském roce pořadatelé z BeFit na memoriálu vybrali přes 223 706  korun.  ,,Díky našim příspěvkům došlo na oddělení Onkologie Chomutov k rekonstrukcím a úpravám oddělení, aby se zde pacientům lépe žilo v čase, kdy jsou hospitalizováni. Povedlo se vybavit a revitalizovat pokoje pro pacienty a vylepšují se i prostory pro zaměstnance. Protože máme srdce na správném místě a partu nadšených lidí, jedeme dále! Tento rok, 2021 – opět pokračujeme! Přidejte se k nám – přijďte si zacvičit, zaběhat, projet na kole, s dětmi na dětský program a nebo se jen podívat a připojit k našemu projektu, který pomáhá usnadnit život těm, kteří potřebují pomoc a kvalitní lékařskou péči," zvou pořadatelé. Díky sponzorům a partnerům čeká na účastníky opět bohatá tombola. 

V průběhu sportovního odpoledne mohou návštěvníci v areálu navštívit několik doprovodných akcí.  Souběžně také poběží program pro děti skákací hrad, lezecká nafukovací stěna, větší děti se mohou těšit na parkourový workshop s Filipem Ježkem. Chybět nebude fotokoutek.

Diagnostika tělesného tuku, svalové hmoty – v salonku restaurace je možnost si nechat individuálně změřit své tělesné hodnoty s diagnostikou na skvělém přístroji  Inbody  za bezkonkurenční cenu 150 Kč/osobu i s individuálním základním rozborem od odborníka na výživu – Martinou Včelišovou. Zjistěte, jak na tom jste se složením svého těla kde jsou vaše rezervy ? (nutno si zarezervovat čas u prezence – 1. patro restaurace Zloun).

VZP – VZP ČR, naše největší zdravotní pojišťovna, ve svém stánku poskytne informace ke svým podpůrným programům. V rámci prevence civilizačním chorobám pracovnice VZP mohou zájemcům změřit krevní tlak a tělesný tuk a dermatoložka MUDr. Hana Maxová ZDARMA vyšetří mateřská znaménka.

LOONO  – toto sdružení mediků nám osvětlí prevenci v rámci programů

Fyzio stánek – Zdeněk Novák a možnost konzultace s fyzioterapeutem. (nutno si zarezervovat čas)Registrace začíná od 13 hodin, zahájení memoriálu je plánováno na druhou hodinu odpolední. 


Další program je následující: 

14:15                výjezd cyklistů, skupinu vede tým AVZO Raná

14:20                výběh běžců

14:30 – 15:10  Bodyfit s Ivčou a Peťou (travnaté hřiště)

14:30 – 14:50  Befiťáček – tanečně sportovní dovádění pro děti (dětské hřiště)

15:15 – 15:45  Kočárkobik s Peťou (travnaté hřiště)

15:20 – 16:20  Zumba s Andy, Peťou, Pájou a hostujícím Milanem Nevosadem (prostory oválu)

15:20 – 16:20  exhibice Street hard workers + workshop (workoutové hřiště – hrazdy)

17:00 – 17:30 HD Zlouni lekce na travnatém hřišti

16:00 – 17:00  Parkourový workshop se Filipem Ježkem (travnaté hřiště)

16:30 – 17:15  Tabata s Kubou (prostory oválu)

17:15 – 18:00   Strong nation s Andy a Pavlem (ovál)

18:00 – 18:10 vystoupení HD Zlouni

Následuje vyhodnocení nejlepšího času běžce a cyklisty ,vylosování hlavních cen tomboly.

18:30  módní přehlídka Giovanni Becca

18:50  závěrečné vyhlášení sbírky a předání symbolického šeku do rukou p. primářky Mudr. Martiny Chodacké (Onkologie Chomutov)

19:00 – 20:00 jako host vystoupí úžasní TAM TAM ORCHESTRA&BATUCADA

 20:00 – 01:00 startuje after party – přímo na místě pokračujeme s DJ Chozé v zábavě a tanci

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video