Chomutovský půlmaraton - pozor na dopravní omezení!

Redakce 2021-08-25 13:43:27

CHOMUTOV (tz) - Už tuto sobotu zazní na chomutovském náměstí výstřel ze startovní pistole a stovky běžců se popáté vydají na trať Chomutovského půlmaratonu. „Moc se těšíme a věříme, že si běžecký svátek všichni užijeme. Přihlášených je znovu téměř tisíc účastníků,“ nastínil náměstek primátora David Dinda.

Závod odstartuje v sobotu 28. srpna v 11 hodin z náměstí 1. máje a provede běžce nejen historickým centrem Chomutova, ale také Zooparkem, areálem Kamencového jezera nebo Bezručovo údolím. „V letošním ročníku máme novinku pro jednotlivce, kteří mají možnost běžet skoro 8 km dlouhý Kamencový okruh. Co se týče hlavní trasy, tak do té jsme výrazně nezasahovali. Veškeré mapy a potřebné informace zájemci naleznou na oficiálních stránkách půlmaratonu,“ upřesnila členka organizačního týmu Zuzana Kroutilová.

Kromě hlavního závodu, kterého je možné zúčastnit se jako jednotlivec či ve štafetě tří lidí a Kamencového okruhu budou od 14.00 hodin na náměstí 1. máje probíhat tradiční dětské závody. „Trasa povede jako v minulých ročnících kolem náměstí 1. máje a ti nejrychlejší běžci dostanou speciální medaile. A účastnickou medaili obdrží každý závodník stejně jako občerstvení v průběhu celého závodu,“ doplnil náměstek primátora David Dinda.

Dopravní omezení napříč městem:

zákaz parkování na náměstí 1. máje dne 27. 08. od 15.00 hodin,

zákaz vjezdu na náměstí 1. máje dne 28. 08. od 7.00 do 20.00 hodin,

uzavřené ulice Jakoubka ze Stříbra, Nerudova, Ruská a Táboritská dne 28. 08. od 7.00 do 17.00 hodin,

uzavřena ulice Palackého dne 28. 08. od 11.00 do 11.10 hodin,

uzavřena silnice a cyklostezka v Bezručově údolí dne 28. 08. od 11.00 do 14.00 hodin,

zákaz parkování v ulici Lužická dne 28. 08. od 7.00 do 14.00 hodin,

možné zdržení v ulici Čelakovského v řádu minut dne 28. 08.

Podrobné informace najdete zde.

Foto: Archiv

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video