Kryrský Krák 2021 rozproudil Vasilův Rubáš

Alla Želinská 2021-08-26 12:51:00

V areálu letního kina v Kryrech proběhl ve dnech 13. a 14. srpna již 19. ročník multižánrového festivalu Kryrský Krák. Návštěvníci si taky mohli užít dva dny plné hudby a zábavy v krásném prostředí pod Schillerovou rozhlednou.

Páteční podvečer byl zahájen punkem v podání sestavy Stamp Out System z Libořic. Ti připravili půdu a navnadili posluchače pro kapelu Ovečky a ostatní z Mostu, která zvedla lidi z laviček a roztančila je v rytmu svého funk-popu. V závěru večera se rozezněly známé písně od místní bigbeatové kapely K.U.TU.B., vystupující v nové sestavě, a přinesly tak závan nostalgie pod jasnou hvězdnou oblohu.

Během skutečně horké soboty se Kryrský Krák stal jedním ze stanovišť probíhajícího Pivního běhu. Závodníci, na které zde čekal Bobův speciál, se po skončení závodu připojili k festivalu a oslavili tak své sportovní úspěchy. Hudební program odstartoval smíchovský pseudofolkař se sudetskými kořeny Ukulele Jack, který tentokrát vystoupil s celou kapelou. Následovalo rockové vystoupení lounských Pan Demos a dávka mladé energie od MAYLIVE z Mostu. Vrcholem festivalu bylo oblíbené alko-punk-akusticko-crossoverové duo Vasilův Rubáš a jejich energická show.  (kb)

Foto: Kateřina Bohuslavová/ Lekaf Kryry

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video