Sportem podpořili onkologii, letos se vybralo 236 tisíc

Lucie Steklá 2021-08-26 13:37:28

Šestý ročník Memoriálu Péti Hézlové opět pomohl finančně podpořit oddělení Onkologie Chomutov. Akce se uskutečnila v příjemné a sportovní atmosféře, za krásného letního počasí, na lounském letním cvičišti minulou sobotu. Finanční prostředky, stejně jako každý rok, budou směřovat na onkologii v Chomutově.

 ,,Díky našim příspěvkům došlo k rekonstrukcím a úpravám oddělení, aby se zde pacientům lépe žilo v čase, kdy jsou hospitalizováni. Povedlo se vybavit a revitalizovat pokoje pro pacienty a vylepšují se i prostory pro zaměstnance. Protože máme srdce na správném místě a partu nadšených lidí, jedeme dále! Děkujeme všem, kteří se připojili k našemu projektu, který pomáhá usnadnit život těm, kteří potřebují pomoc a kvalitní lékařskou péči,” uvedli organizátoři z BeFit Louny. Memoriál opět nabídl cyklovyjížďku pod vedením týmu AVZO Raná, běh, bodyfit s Ivčou a Péťou, pro děti Befiťáček, lekci zumby (na horním snímku) a kočárkobiku nebo tabaty s Kubou. Své dovednosti předvedli v exhibici Street hard workers, uskutečnil se parkourový workshop s Filipem Ježkem, vystoupili HD Zlouni , módní přehlídku opět připravil Giovanni Becca. Hostem programu byl TAM TAM ORCHESTRA&BATUCADA, který zahájil afterparty. Návštěvníci si mohli nechat diagnostikovat tělesný tuk a svalovou hmotu, nebo navštívit fyzio stánek, na své si přišli také nejmenší návštěvníci, pro které byl připraven skákací hrad, lezecká stěna i malování na obličej, nechyběly stánky s občerstvením. Primářce onkologického oddělení chomutovské nemocnice Martině Chodacké (na snímku dole) organizátoři nakonec předali darovací šek na částku 236 565 korun, částku o několik tisíc vyšší, než v loňském roce.

Text: (lus), foto: Lucie Steklá, Alena Mračková

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video